לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
שי

תלונת שווא בהוצאה לפועל

לפני כ-3 התגרשתי, במשך כל ה-3 שנים שילמתי לגרושתי ממקום של אמון את המזונות במזומן ללא כל אסמכתא (כן... חסר אחריות ותמים שמעתי את זה בשבועיים האחרונים). לפני כשבועיים התברר שהיא הגישה תביעה בהוצל"פ שלא שילמתי לה מזונות מיום הגירושים, ולא רק.. היא עיקלה בפועל כספים מחברת ביטוח בסכום של למעלה מ- 10,000 ש"ח . אני רוצה שוב לציין שאני לא חייב לה שקל אחד וכל המזונות שולמו במלואן. שפניתי אליה בהלם מוחלט, הציטוט שלה היה: לא שילמת לי כלום. הונאה לשמה. למזלי יש תיעוד ולא מעט בהתכתבויות שהיו לנו ובלי ששמתי לב, כמעט כל חודש התכתבנו לגבי מועד התשלום ומסירת הכסף, בנוסף לפני שפניתי אליה, הקלטתי שיחה ביני לבינה בו אנחנו מדברים על עניין המזונות באופן כללי בו היא הודתה מבלי לשים לב שאין לי חוב מזונות אליה. מבחינתה אין לה שום דבר מתועד והיא תובעת את הכסף (הכפול) ורוצה אותה (נקמה קטנה על שהחלטתי להתגרש). זאת לא הפעם הראשונה שחוויתי ממנה תלונת שווא גם בדברים אחרים ונמאס לי. אני רוצה לדעת אם אני יכול להתלונן על זה במשטרה על הונאה והאם והראיות שיש איתי יצליחו להוכיח את תלונת השווא מול הוצאה לפועל, האם הוצאה לפועל יעניש אותה על תלונת השווא או פשוט רק יסגור את התיק וכאילו כלום. לא ממש יודע מה לעשות.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תלונות שווא