נסיון נוסף לשלום בית - פורום שלום בית

שאלה חדשה
  • אנונימית

נשלח ע"יאנונימית 20:01, 30 בספטמבר 2015

לפני כחצי שנה ניסינו אני ובעלי שלום בית ונראה שלבעלי היו כוונות טובות אך לבסוף שלום הבית נכשל בגלל אי הבנה בעניינים כספיים. בעלי הגיש תביעת גירשין אך אני עדיין מאמינה בשלום בית. האם אני יכולה להגיש בקשה לשלום בית בפעם שנייה והאם יש סיכוי שבית המשפט יחייב את בעלי לבטל את תביעת הגירושין ולנסות שוב שלום בית? תודה.

השב
  • מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

עו"ד הילה בורנשטיין,מנהל הפורום

10:24, 6 באוקטובר 2015

אנוננימית שלום,

בוודאי שאת יכולה לבקש שוב שלום בית מבית הדין - השאלה אם בית הדין ייעתר לבקשתך תלויה בנסיבות שהביאו להגשת תביעת הגירושין על ידי בעלך בפעם השנייה.

אני סבורה שאם את באמת רוצה בשלום בית כדאי לך להגיש בקשה שנייה ולנמק בפירוט מדוע את סבורה שלמרות כשלון שלום הבית הקודם יש סיכוי אמיתי ותקווה ליחסיכם. בכל מקרה מומלץ לנסות - את רק יכולה להרוויח מכך.

בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

מטרתו של פורום זה הינה לסייע לזוגות אשר עומדים בפני הליך גירושין שלא בלב שלם, ומתלבטים באשר לעתידם הזוגי ולאפשרות המשך החיים המשותפים.

כמו כן הפורום יספק מענה משפטי  לשאלות העולות במהלך הליכי הגירושין באשר להשפעתה של תביעה לשלום בית על ההליכים בבית הדין הרבני, משמעותם של הסכמי שלום בית ולחילופין גירושין, מה קורה במצבים בהם רק אחד מהצדדים חפץ בשלום בית ועוד.