לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
מנחם לוי

שכנים ששמו מוזיקה רועשת

בלג בעומר השכנים שמו מוזיקה בקולי קולות עד השעה שתים עשרה בלילה וזאת השנה השנייה שהם עושים כך ולמרות שביקשנו להפסיק את המוזיקה או לחילופין להנמיך את המוזיקה אך הם המשיכו בשלהם התקשרתי למשטרה והם אמרו לי שהם בלג בעומר לא אוכפים את החוק קראתי באינטרנט שאפשר להגיש תביעה כנגד השכנים המרעישים בשעות לא סבירות השאלה שלי היכן אני מגיש את התביעה או עליי לפנות לעירייה שהם יטפלו בשכנים המרעישים

item.Author מנהל הפורום גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

מנחם שלום, יש לבחון את המקרה לגופו ולשקול חלופות טרם הגשת תביעה. האם תדירות הרעשים מחצר השכנים היא בתדירות גבוהה? האם מלבד הפעם הזו ניסית לפנות לשכנים? עד איזה שעה הפעילו השכנים את המוזיקה. אשמח לתשובות ממך כדי שאוכל לסייע.

מנחם לוי

זו השנה השנייה שהם שמים מוזיקה ועושים קריוקי בחצר הבית שלהם וכן נסתי לבקש מהם להפסיק את המוזיקה או לחילופין להוריד את הווליום אך הם לא היו מוכנים לכך ואף הגבירו את המוזיקה עד שעה 12:30 הם שמו את המוזיקה הם עשו מנהג שבכל ל"ג בעומר או בסוכות הם שמים מוזיקה ועושים קריוקי עד השעות הקטנות של הלילה ולמרות שביקשתי מהם להפסיק הם התעלמו מבקשתי, ויש לי תיעוד מצולם שבו המוזיקה נשמעת בקולי קולות, אודה על תשובתך מה ניתן לעשות בכדי שהשכנים יפסיקו להשמיע מוזיקה בשעות לא סבירות. בתודה מראש על הייעוץ-מנחם לוי

מנחם לוי

עדיין לא קיבלתי תשובה לשאלתי, אשמח לתשובה, בתודה מראש מנחם

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום סכסוכי שכנים