לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
טובה

אי הסכמות ותסכול רב בבית דו משפחתי

אני גרה בבית דו משפחתי שהוא סימטרי. הדירות זהות. קיר אחד משותף. יש לי שכנים עוינים שקשה מאוד לתקשר איתם. השבוע התקנתי מזגן חדש בחדר השינה. קניתי במיוחד מזגן יותר יקר כדי שיהיה שקט מאוד. אינוורטר. השכן טען שזה ירעיש לו. כעת אחרי יומיים נוכח שאכן לא שומעים אותו. אך כעת טוען שזה מכוער ומוריד מערך המיבנה ויפנה לערכאות.... ברצוני לציין : 1. שעל קיר אחר במיבנה תלויים שני מדחסי מזגן שהוא התקין לפני שנים (שלא בנישה המיועדת לכך, מכיוון שהיא באמת ממש רחוקה- כמו אצלי. 2. הוא הרחיב חדר מגורים עי ביטול חדר כביסה שהיה במקור, והעביר את מכונות הכביסה אל הכניסה לבית. הכניסות צמודות ומופרדות ברשת עץ, והן בדיוק מתחת לחדרי שינה הורים. מכונות הכביסה שלהם רועשות ומופעלות גם לתוך שעות הלילה. 3. כדי להגיע לביתי יש צורך לעבור בסמוך לביתם, באזור משותך וזכות מעבר. שם בחצר הקטנה מוחזק כלב שמירה גדול, אמנם כבר מבוגר אך מורגל ומעודד לנבוח באיום על כל מי שעובר ליד, ביכלל, אלינו ועלינו. 6. הכלב חי רק בחצר הקטנטנה. לעולם לא יוצא ולכן עושה שם את צרכיו, שבקיץ גורמים לסירחון ומפגע תברואתי. 5. על קיר הכניסה השכן התקין בעבר מרזב זול ומכוער. ועוד כהנה וכהנה. מה עלי לעשות? מה נכון לעשות? כששיח לא אפשרי

item.Author מנהל הפורום גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

טובה שלום, הייתי ממליץ לך לנסות לפתור את הדברים בהידברות ובדרכי נועם שכן אחרי הכל מדובר בשכנים החיים בשכנות בבנין משותף. ככל ולא ימצא פתרון הולם אנא פני למשרדי בדרכים המקובלות ונשמח לסייע לך.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום סכסוכי שכנים