לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
קובי.

הסגת גבול וצילום מרפסת פרטית

אני גר בבנין שבו אני בדירת הגג , רוב הגג פרטי שלי (למעט חלק שבו דודי שמש )ויש שכן אחד מתחתי . לשכן הייתה בעיית רטיבות שטען שנובעת מהמרפסת שלי, בתאום איתו הבאתי בדיקת רטיבות שקבעה שמקור הרטיבות מהקיר החיצוני שלו. הוא החליט להביא , בלי ידעתי, בדיקה מטעמו. מעבר לכך שהבדיקה נעשתה ,לדעתי,שלא בצורה מקצועית ורק על מנת להגיע לתוצאה שהמקור ממני. במהלך הבדיקה עלה הבודק לשטח הגג הפרטי שלי וצילם ממנו את המרפסת. לאחר מכן הגיש דוח עם הצילומים, בעקבות הדוח שלח השכן מכתב התראה ובו הוא דרש גם פיצוי כספי. המכתב הועבר גם לידיעת רוכשי הדירה שלי והכל במטרה להסב לי נזקים. כעת הנושא בטיפול וממתין לבדיקה שלישית לפיה יקבע הטיפול לשאלתי, האם ניתן לתבוע את הבודק על כך שהסיג את הגבול ועלה לגג הפרטי שלי, בנוסף צילם את המרפסת שלי ללא ידעתי וכל זאת כדי להגיש את הדוח המדובר ?

item.Author מנהל הפורום גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

הסגת גבול וצילום מרפסת פרטית. שלום קובי מתאור המקרה נראה יש כאן מספר סוגיות שכדאי לבדוק, נושא הרטיבות עצמו ונושא הפגיעה בפרטיות. לשאלתך בנושא צילום המרפסת השאלה היא מהיכן בדיוק צילם הבודק את המרפסת שלך, האם זה היה מהשטח המשותף לכלל דיירי הבניין (שטח הדודים) או שהוא נכנס פיזית לתוך המרפסת הפרטית שלך. אתה מוזמן לפנות למשרדי עם כל המידע והחומר הרלבנטי ונשמח לסייע לך.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום סכסוכי שכנים