אחרי סיום קורס קידום אתרים - פורום ליווי משפטי לשותפויות, חברות ועסקים

שאלה חדשה
 • דנה

  נשלח ע"ידנה 12:33, 11 באפריל 2012

  סיימתי עכשיו קורס של קידום אתרים ולמרות שאין לי ניסיון בתחום אני רוצה להיות עצמאית. ככה מרוויחים יותר כסף. אני וחברה שהיכרתי בלימודים נהיה שותפות. בהתחלה נעבוד בבית שלה. כרגע אנחנו מחפשות לקוחות שיתנו לנו הזדמנות. למה עלינו לדאוג כדי שיקחו אותנו ברצינות?

  השב
 • מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

  עו"ד גיא הרשקוביץ - מנהל הפורום,מנהל הפורום

  02:33, 12 באפריל 2012

  דנה ערב טוב - מועדים לשמחה!

  ראשית, מומלץ להסדיר את היחסים העסקיים -משפטיים ביניכן באמצעות הסכם שותפות. לעניין זה חשיבות עליונה גם (אך לא רק) ביחס לשאלתך , מה עליכן לעשות כדי שיקחו אתכן ברצינות? - עליכן להשקיע זמן וכסף. הגדרת ההשקעה הכספית תהווה בסיס לתוכנית העסק שגם היא חיונית בפני עצמה - במסגרתה יוחלט כיצד לשווק, בכמה כסף ומתי.

  עניין נוסף - אני ממליץ להציע מעומדות לקבוצת עסקים שמקדמים ההאחד את השני באמצעות יצירת קשרים עסקיים והפניות עסקיות. במידה ומעניין אותך - את מוזמנת לרשום לי.

  בהצלחה וחג שמח!!!

  תגובה
 • 21:00, 13 באפריל 2012

  בשלב הראשון עליכן לבסס את מעמדכן בתחום על ידיי כתיבת מאמרים איכותיים והפצתן, מכיוון שאתן חדשות בתחום הייתי ממליץ לכן להקים אתר או בלוג עצמאי ולקדם אותו על פי מה שלמדתן, כך תוכלו לרכוש ניסיון וגם לעשות את כל הטעויות בקידום אתרים על האתר שלכן ולא על אתרים של לקוחות. קידום אתרים הוא אורגני הוא השקעה לטווח ארוך וכך גם צבירת הניסיון והמוניטין בתחום. השאלה הראשונה שתקבלו מלקוחות היא איזה אתרים קימתן והיכן הם ממוקמים היום, מכיוון שאין לכן את זה כרגע כדאי מאד להקים אתר בתחום מסויים בנוסף ולהתחיל לקדם אותו על מנת שיהיה מה להראות ללקוחות.

  תגובה
מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

מנהל הפורום: גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

בוגר המכללה למינהל – מקים ושותף במשרד. המשרד עוסק בתחום הרחב של המשפט המסחרי לרבות בליווי ויעוץ רכי
למידע נוסף

053-9374036 חיוג
הודעה

הפורום מבקש לתת מענה לעסקים בתחילת דרכם - חברה, שותפות או עוסק מורשה.
מהם הסכמי שותפות, הסכמי מייסדים, כיצד להמנע מסיבוכים עם בנקים, עם ספקים, סכסוכים בין השותפים בעסק ועוד.