• 11 באפריל 2012

  אחרי סיום קורס קידום אתרים

  סיימתי עכשיו קורס של קידום אתרים ולמרות שאין לי ניסיון בתחום אני רוצה להיות עצמאית. ככה מרוויחים יותר כסף. אני וחברה שהיכרתי בלימודים נהיה שותפות. בהתחלה נעבוד בבית שלה. כרגע אנחנו מחפשות לקוחות שיתנו לנו הזדמנות. למה עלינו לדאוג כדי שיקחו אותנו ברצינות?

  11 באפריל 2012
 • מנהל הפורום עו"ד גיא הרשקוביץ - מנהל הפורום 12 באפריל 2012

  אחרי סיום קורס קידום אתרים

  דנה ערב טוב - מועדים לשמחה!

  ראשית, מומלץ להסדיר את היחסים העסקיים -משפטיים ביניכן באמצעות הסכם שותפות. לעניין זה חשיבות עליונה גם (אך לא רק) ביחס לשאלתך , מה עליכן לעשות כדי שיקחו אתכן ברצינות? - עליכן להשקיע זמן וכסף. הגדרת ההשקעה הכספית תהווה בסיס לתוכנית העסק שגם היא חיונית בפני עצמה - במסגרתה יוחלט כיצד לשווק, בכמה כסף ומתי.

  עניין נוסף - אני ממליץ להציע מעומדות לקבוצת עסקים שמקדמים ההאחד את השני באמצעות יצירת קשרים עסקיים והפניות עסקיות. במידה ומעניין אותך - את מוזמנת לרשום לי.

  בהצלחה וחג שמח!!!

  12 באפריל 2012
  • 13 באפריל 2012

   אחרי סיום קורס קידום אתרים

   בשלב הראשון עליכן לבסס את מעמדכן בתחום על ידיי כתיבת מאמרים איכותיים והפצתן, מכיוון שאתן חדשות בתחום הייתי ממליץ לכן להקים אתר או בלוג עצמאי ולקדם אותו על פי מה שלמדתן, כך תוכלו לרכוש ניסיון וגם לעשות את כל הטעויות בקידום אתרים על האתר שלכן ולא על אתרים של לקוחות. קידום אתרים הוא אורגני הוא השקעה לטווח ארוך וכך גם צבירת הניסיון והמוניטין בתחום. השאלה הראשונה שתקבלו מלקוחות היא איזה אתרים קימתן והיכן הם ממוקמים היום, מכיוון שאין לכן את זה כרגע כדאי מאד להקים אתר בתחום מסויים בנוסף ולהתחיל לקדם אותו על מנת שיהיה מה להראות ללקוחות.

   13 באפריל 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?