הסתרת כספים שרשומים בחשבונות על שם הורי הבעל - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
 • נילי

  נשלח ע"ינילי 21:54, 20 במרץ 2013

  שלום, אני בהליכי גירושין. בעלי עו"ד עצמאי. תחילה עבד כעוסק מורשה ובהמשך הפך לחברה. אין לי ספק שיש לו כספים המוסתרים אצל הורין. יש אפשרות לבקש צו גילוי מסמכים על מה שרשום על שמו. מה עושים לגבי כספים שרשומים בחשבונות על שם הוריו? אימו נהגה לפתוח חשבונות רבים על שמה. הוא הפקיד שם כנראה הרבה מזומן ואולי גם כסף מוכרז.

  השב
 • 22:49, 27 במרץ 2013

  בית משפט אינו חותמת גומי וע"מ לקבל צו גילוי את צריכה להראות קצה של מידע הקושר את הוריו לחשבונות הבן כי יש פה עניין של הגנת הפרטיות."אין לי ספק"....."הפקיד שם כנראה"...... אמירות מהסוג הזה אינן רציניות ולא יקדם את האינטרס שלך להגיע למידע האמיתי, אפילו אם חלקי ע"מ להוכיח את הברחת או העלמת כספים שמהם מגיע לך 50% (לאחר תשלום הוצ' ומסים).
  פני למשרד חקירות וותיק ורציני ע"מ שינחה ויבצע את הפעולות הדרושות

  בהצלחה,

  מוקה

  תגובה
מנהל הפורום:אלירן חפץ

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.