סעיף 14 - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • ענבל

  נשלח ע"יענבל 16:40, 20 ביוני 2012

  שלום רב, לפני מס' ימים שאלתי בנוגע לפיצויים במקרה שיש סעיף 14 בחוזה. ראשית תודה על המענה. שנית התעוררה אצלי שאלה נוספת: במידה והתפטרתי בעקבות הרעת תנאים, האם אני זכאית לפיצוייים בגין כל תק' עבודתי בחברה או שעדיין סעיף 14 מאפשר פיצויים רק מרגע בו הוכנס לחוזה ואין קשר אם פוטרתי או התפטרתי בעקבות הרעת תנאים. תודה.

  השב
 • 14:38, 24 ביוני 2012

  אם התפטרת כתוצאה מהרעת תנאי עבודה והודעת על כך למעסיקך קודם התפטרותך ואיפשרת לו לתקן את המצב, את זכאי לפיצויי פיטורים על מלוא התקופה, כאשר על התקופה לגביה חל ס' 14, הכספים שהופרשו לך ברכיב הפיצויים באים במקום תשלום פיצויי פיטורים

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.