שכר טרחה כתיבת מכתב - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
  • קרן

נשלח ע"יקרן 07:07, 22 באוגוסט 2012

מה אמור להיות התשלום עבור כתיבת מכתב על ידי עו״ד ?,המכתב מטעם העובד ובו יש התייחסות לסיבה שכתובה במכתב בגללה הוזמן לשימוע בעבודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

אור גל-און, עו"ד,מנהל הפורום

09:10, 22 באוגוסט 2012

קרן שלום,

לרוב בעבור מכתב בלבד לא גובים סכום מהותי, אולם חשוב להבין שאין כלל אצבע לפתרון שאלתך.

כל עו"ד יבקש ממך שכ"ט ע"פ מיטב שיקול דעתו, ניסיונו, המוניטין שצבר, מורכבות העניין וכדו'.

תגובה
  • 23:44, 22 באוגוסט 2012

התבקשתי לשלם400 שח לא כולל מעמ עבור מכתב שיכתב בשמי למנהלים שלי בנושא הסיבה לשימוע כי אני מתקשה בניסוח מכתבים. האם נהוג לשלם סכום מיוחד אם המכתב עזר לי בפועל ואם לא עזר אז משלמים פחות או שהשכר אמור להיות זהה ללא קשר להצלחה כשלון?.. 

תגובה
  • 23:47, 22 באוגוסט 2012

פגישת יעוץ בסך 300 שח והמכתב שאני מבקשת זה יהיה הדבר היחיד שהעו״ד יעזור כי אין לי צורך בייצוג של עו״ד בשימוע עצמו אפילו במכתב זה יהיה ללא ציון שם העו״ד כדי למנוע אנטיגוניזם

תגובה

08:18, 23 באוגוסט 2012

ראה תשובתי לעיל

תגובה

08:17, 23 באוגוסט 2012

הדבר תלוי הן בנסיבות המקרה, והן בשיקול עורך הדין בבואו לתת לך הצעת שכר טרחה.

אתה כלקוח, צריך כמובן להסכים לדבר מראש, על מנת שייכרת הסכם ייצוג ושכ"ט מחייב.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח