• 4 באוקטובר 2012

  הסכם עם עו"ד

  סכמנו עם עו"ד על סכום תשלום עבור טיפול בתיק אפוטרופסות.
  נערכו 2 פגישות בפגישה הראשונה העו"ד קבע את המחיר ולא נתן כל ייעוץ ושלמנו סכום של 500 ש"ח לא כולל מע"מ.
  פעם שניה נקראנו אליו ושוב בקש סכום נוסף הפעם נתנו לו עוד 2000 ש"ח לא כולל מע"מ ועדיין לא קבלנו ממנו את ההסכם.
  נאמר שבפעם הבאה יתן לנו את הסכם שכר הטרחה ובינתיים עיין במסמכים.
  היום באנו אליו במטרה לחתום על ההסכם. בטרם חתמנו הוא נתן לנו לקרוא מכתב התנגדות למינוי אפוטרופסות שהגישה אחותי. זאת לאחר שאנו כתבנו את המכתב ונסחנו אותו כראוי ועדיין לא הגשנו אך הוא העדיף לכתבו שוב באופן שונה תחת הלוגו שלו.בהמשך התבקשנו לחתום על הסכם שכר הטרחה. המחלוקת התגלתה כאשר העו"ד סרב בכל תוקף לפרט מה יעשה לצורך העניין והטיפול בתיק וכתב זאת באופן כללי ביותר.
  כל בקשותי לקחת את הנוסח שלו לשכר הטרחה ואופן סדרי התשלומים ולקרוא בבית לפני שאני חותמת בפניו נענו בשלילה וברגזנות יתירה ודרישתו היתה שאחתום כאן ועכשיו.
  בלי אפשרות לעיין ולחשוב על ההסכם בינינו .כשלא נעניתי החלטתי שאין טעם להמשך טיפול ע"י העו"ד. בקשתי לשלם לו על הטיפול שכלל:הפגישה שנעשתה היום במהלכה כתב מכתב קצר לאחותי שבו נדרשת להפסיק בהסתות נגדי וכן עבור המכתב ששכתב.הוא לא הסכים לומר מהו הסכום שידרוש וכן לא היה מוכן להחזיר לי את ה2500 ש"ח לא כולל מע"מ ששלמנו לו.כתבנו לו היום בפקס בקשה שנסיים יפה את העניין והצענו לו סכום כסף עבור הפגישה והמכתב ששכתב והמכתב הקצר הנוסף.בדקנו עם עו"ד ונאמר לנו ש1000ש"ח לא כולל מע"מ הם סכום מספק. מה עושים במידה ותהיה התנגדות שלו?

  4 באוקטובר 2012
 • 9 באוקטובר 2012

  הסכם עם עו"ד

  אתי שלום,

  במידה ולא יהיו הסכמות אזי לכל אחד תמיד פתוחה הדרך לפנות לערכאות משפטיות, אולם עושה רושם שהפער ביניכם עומד ע"ס של 1500 ש"ח לכל היותר, כך שהמלצתי שכל צד יעשה ככל הניתן לסיים המחלוקת בהסכמה ובדרך מכובדת.

  9 באוקטובר 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?