שכ"ט-דחוף!! - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
  • עמית

נשלח ע"יעמית 19:26, 3 בינואר 2013

שלום רב,לפני שבוע בדיוק הייתי בשיחת יעוץ אצל עו"ד בנושא גירושין וחתמתי לו בהסכם שכ"ט (30 אלף שח).הוא רק שלח בקשה ליישוב סכסוך לביה"ד. וכבר אתמול הודעתי לו שבעלי ואני החלטנו לבטל את הגירושין וביקשתי שיבטל את ההסכם בינינו. הוא סרב בתוקף לוותר על שכ"ט והוא רוצה אותו במלואו למרות שלא נעשה דבר מאז. אמרתי לו שאני כחודש ושבוע אחרי לידה והייתי במצב של סערת רוחות ,דיכאון אחרי לידה. והוא עדיין לא מוכן לוותר. אתמול וגם היום אמרתי לו שישלח העתק של ההסכם והוא לא שלח עדיין. האם זה הגיוני לגבות שכ"ט כזה מופרז למרות המצב? אין פה ניצול של אישה לאחר לידה (רפואי). אני אמורה להעביר לו מחצית מהסכום ביום שני

השב
  • 20:49, 5 בינואר 2013

שלום רב,

יש לבחון היטב את נוסח הסכם שכה"ט ביניכם, על מנת שניתן יהיה לתת לך תשובה מלאה וראויה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח