הוצאת כספים במרמה ע"י עו"ד - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
  • uday

נשלח ע"יuday 07:59, 10 בפברואר 2013

לפני כשש שנים הייתי חייב כספים (פיגורים)לבנק מסוים, אבל הכל הסתדר אני והבנק הגענו להסדר לפריסת החוב שזה כולל הוצאות עו"ד גם הוכנס בפריסה. העו"ד לא ביטל את התביע בהוצל"פ והמשיך לנהל את התיק כאילו שאין כל הסדר ולא רק זה גם עשה עלי כונס-נכסים על הדירה מבלי ליידע את הוצל"פ על כך שיש הסדר בין צדדים. במשך שנים העו"ד לא ביטל את התביע עד שעמדתי עובדה שהוא עובר על חוק הוצל"פ. במשך שנים סבלנו מחרדות שלא יקחו לנו את הדירה ופרט לזה היו כול מיני עקולים ועיכובי יציאה לי ולאשתי. מה לעשות האם לעשות נגדו תביעה על עוגמת נפש מתמשך. אני יודע שעורכי דין לא יקבלו את התיק אחוות אחים למקצוע, האם יש דרך אחרת לתבוע את העו"ד. תודה רבה!

השב
  • 16:58, 10 בפברואר 2013

שלום רב,
    על פי דבריך עושה הרושם שאכן נגרם לכם עוול, אולם כל ייעוץ מעבר לכך מצריך הכרת מלוא ה נסיבות ולא יכול להינתן במסגרת מצומצמת של פורום זה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח