מבקש לראות את הילדים יותר מפעמיים בשבוע ורוצה משמורת מלאה - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • רובי

  נשלח ע"ירובי 11:59, 17 במאי 2012

  שלום אני ואשתי פרודים ומדברים על גירושים ובמסגרת הגירושים אני אהיה מעוניין לראות את הילדים יותר מפעמיים בשבוע שסביר להניח שזה מה שייקבע. אני רוצה להיות יותר מעורב בחיים של הילדים שלי כי מאז שהם נולדו אני דאגתי להם וגידלתי אותם והייתי יותר מעורב מאימא שלהם. איך אני יכול לדאוג שכמות המפגשים עם הילדים יהיו יותר מפעמיים בשבוע ומה הסיכוי שאני אקבל עליהם משמורת מלאה?

  השב
 • 22:41, 23 במאי 2012

  שלום רובי,
  מומלץ במקרה שלך להגיע למשמורת משותפת בכל הקשור לגידול הילדים.
  מומלץ עוד יותר לפנות לעו"ד המתמחה בתחום בעל אג'נדה גישורית שייסע לבנות מודל נכון למקרה הספציפי שלך.
  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.