הילד שלי? או לא? - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • עידו

  נשלח ע"יעידו 02:01, 18 בספטמבר 2014

  היי, עשיתי לפני כחודש בדיקה אבהות בתל השומר ביחד עם הבת זוג שלי לשעבר והקטין התקשרתי לבית המשפט כדי לקבל תשובה ונאמר לי שהשופטת העבירה את זה ליועץ המשפטי ותשובה בתוך יום 15 מזה באמת אומר? שהוא שלי או לא? 15 יום נראה כמו נצח.. מה באמת הסיבה?

  השב
 • 15:14, 22 בספטמבר 2014

  עדו שלום,
  בבדיקות אבהות , התיק תמיד עובר לתגובת פרקליטות אזרחית מחוז תל אביב וזאת משום שלעיתים לאבהות יש משמעות על מעמד חוקי בישראל או בשל חשש לממזרות. זה לא אומר דבר בקשר לתיק שלכם אלא נשלח לתגובת הפרקליטות באופן שגרתי ובכל תיק.
  בהצלחה,
  עו"ד שוש חן נחום

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.