משמורת מלאה על הבן שלי - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • דנה

  נשלח ע"ידנה 09:31, 28 באוקטובר 2014

  לפני שהיו לנו ילדים אני ובעלי היינו מעשנים (סמים קלים) אבל אחרי שנכנסתי להיריון הפסקתי לעשן בעלי הפסיק לזמן קצר אבל חזר לעשן כל יום חוץ מזה יש לנו בעיות ואני רוצה להתגרש אני לא רוצה שהבן שלי יהיה בסביבה של אבא שלו. אני רוצה משמורת מלאה האם בית המשפט יתייחס בכובד ראש לעובדה שבעלי מעשן כל יום ויאשר לי משמורת מלאה?

  השב
 • 08:36, 17 בנובמבר 2014

  דנה שלום,
  ראשית,, אני מציעה כי תפני להליך של גישור על מנת ליישב את כלל המחלוקות בהליך הגירושין ביניהם סוגיית המשמורת. באם לא ניתן ליישב הסכסוך בדרך זו , ניתן להגיש תביעות ביניהן תביעת משמורת. בתביעת המשמורת , אני מציעה כי תעלי את כל טענותייך למשמורת על בנך. בית המשפט, סביר להניח, ימנה פקידת סעד אשר תפגש אתכם ותמליץ המלצותיה לבית המשפט בנוגע למשמורת והסדרי ראייה. בהצלחה, עו"ד , עו"ס שוש חן נחום

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.