מאבק להחזרת הסדרי ראיה עם ביתי שכיום בת 10 שאינם מתקיימים מזה 3 שנים - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • מרסלו מיכנוביץ

  נשלח ע"ימרסלו מיכנוביץ 21:12, 31 בינואר 2016

  ערב טוב אני נמצא במאבק מזה יותר מ 3 שנים בהחזרת הסדרי הראיה עם ביתי שכיום בת 10, הסדרים שהיו והתבצעו במשך 6 שנותיה הראשונים מסיבה שאינה ברורה עד היום באמצע כיתה א הילדה סירבה לבוא ואותו רגע המצב הוא כזה לאחר התייעצות עם כמה עורכי דין ומאחר שהדיון נמשך בבית המשפט השלום כבר 3 שנים ללא תוצאות או התקדמות נאמר לי שכנראה ולא תיהיה ברירה אלה לפנות למחוזי מאיר שאין ברשותי הסכום הנדרש לכך הקמתי פרוייקט באתר מימונה (מימון המונים) לנסות לגייס את הסכום הנדרש אבקש כי אפשר יהיה לפרסם זאת בפרום הזה לעזרתם של כל באי הפורום הפתיח הוא: מבקש את עזרתכם בלהפיץ, לשתף ומי שיכול להשקיע בפרוייקט שהקמת להחזרת הסדרי הראיה עם ביתי עפרי מצורף הקישור לפרוייקט https://www.mimoona.co.il/Projects/3192 אשמח לעזרתכם ואישורכם תודה מרסלו

  השב
 • מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

  עו"ד בורנשטיין,מנהל הפורום

  12:12, 3 בפברואר 2016

  מרסלו שלום,

  שיהיה בהצלחה
  אתה מוזמן לפנות למשרדי אולי אוכל לסייע

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.