לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
יעל

גירושן עקב פער רוחני

אני ובעלי נישואים מזה שנתיים במהלך השנתיים האלו בעלח הלך והתחרד..אני מסורתית הניתי ונכון להיום חילונית.עקב פער רוחני שלא ניתן לגישור ואחרי אינסוף ייעצים זוגיים רבנים וכו החלטנו לההיפרד אני מיהרתי לפתוח תיק בהימש חענייני משפחה מהפחד שיקדים אותי ויפתח בבית הדין הרבני. יש לנו ילד משותף בן 10 חודשים. אציין כי בעלי משזה כשנה החליט שהןא לא עובד ושהוא רוצה ללמוד תורה בכולל על אף מורת רוחי ותחנונים מיצדי שיצא לעבוד ושהוא מפר הסכם שכשהתחתנן שנינו נעבוד ונפרנס מכבוד.פרט לתשלום מועט שהוא קיבל מהכולל גיליתי שמאוחריי גבי הוריו העבירו לו תשלום חודשי כ1500 שקלים. היינו גרים בדרום יחד בשכירות ונכון לכרגע הוא עזב לביצ הוריו למרכז.שאלתי כזאת האם הוא יוכל לבקש משמורת משותפת? האם בימש יכולים להכריח אותח לצאת לעבוד על מנת שישלם מזונות מדור מעון וכו? האם יש באיפשרותי לדרוש שיראה את הילד מבלי לקחת אותו למרכז וללא לינה מםאת גיל הילד? אציין שמצבו של בעלי עקב בילבול זהותו הדתי מםחיד אותי ואני די מפחדת שבני יהיה בסביבתו ובסיביבת חרדים שביום יום איתי לא נחשף אליהם... מה הסכום שבדרכ מקבלים צזמונות לתינוק? אני עטבדת אבל משתכרת 5000 שח בלבד..

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום הסדרי ראיה - משמורת, זמני שהות ואבהות