חזרה לבית בתיק אלמ״ב לאחר גז״ד - פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

שאלה חדשה
 • מיטל

  נשלח ע"ימיטל 23:13, 23 ביוני 2013

  האם כאשר ניתן גזר הדין והוא נניח קצינת מבחן לשנה או מאסר על תנאי. האם בזמן מתן העונש בעלי יוכל לחזור הביתה או שרק לאחר ריצוי העונש? תודה מראש.

  השב
 • 08:44, 24 ביוני 2013

  מיטל שלום,
  אין מניעה חוקית שהוא יחזור הביתה, אלא אם כן את מעוניינת בכך ותבקשי מביהמ״ש לענייני משפחה לקבל צו הרחקה נגדו.

  תגובה
 • 09:59, 28 ביוני 2013

  שוב תודה. שאלה נוספת היא : לבעלי הייה דיון שהוא הוא הגיע עם התביעה להסכם טיעון של 24 חודשי מאסר בפועל למרות שהתביעה סיכמה בהתחלה 15 חודשים מתוך 20 ואינו מבינה איך הגיעו להסכם טיעון של 24 חודשים? הנאשם הודה ב6 סעיפים מתוך 8 בכתב אישום. בהתחלה הודה רק ב2 סעיפים.השופט טען בכעס רב כי יוכל לטעון מעל 24 חודשים ואם יש תסקיר למה מחמירים עם העונש? הסניגור שלו אמר שבמידה ויקבל עבודות שירות זה חנייה 6 חודשים. השאלה שלי היא האם לנוכח דברי השופט והתביעה עדיין יוכלו לגזור 24 חודשים ואז כל התסקיר מבחן הוא לחינם? רוצה לציין שבעלי מואשם בתקופת סתם ,פגיעת רכוש במזיד ואיומים. מה יכול להיות שלא יקבל עבודות שירות לאור דבריו דל השופט, ומדוע בוא ציין שתקופת המאסר לא תביעה מוגבלת ב24 חודשים אלא אף יותר? הבנתי מעורפל דינו של בעלי שאם רגיעה לדיון של הטיעונים לעונש אז מצב זה יכול להחמיר עם הנאשם למה הוא התכוון? האם זה באמת יכול לסכן ולא לסייע בהקלת העונש?

  תגובה
 • 11:54, 28 ביוני 2013

  מיטל שלום,
  התקשיתי להבין את הכתוב.
  אנו מציע כי תפני לסנגור לשם ייעוץ פרטני.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

מנהל הפורום: עו"ד פלילי אלון שליכטר

בעל משרד המעניק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והתעבורה. מייצג ומלווה נאשמים וחשודים במגוון עב
למידע נוסף

053-9367354 חיוג
הודעה
הפורום יעסוק באנשים ללא עבר פלילי, שהסתבכו לראשונה בחייהם עם החוק - ולא יודעים איפה להתחיל - הפורום משמש מקור מידע לפני הליך החקירה והמשפט כמו גם מניעת הפגיעה מפרסום הליך החקירה עצמו.
הפורום נועד גם לתת מענה לסוגיות בוערות בתחום המשפט הפלילי: הליכי החקירה והמעצר; זכויות חשודים ונאשמים; מה הם שלבי המשפט הפלילי? איך מקבלים חומר חקירה ומתי? האם ניתן לסגור תיק חקירה? האם ניתן למחוק רישום פלילי?