העברת כסף מחו"ל - פורום הלבנת הון וגילוי מרצון

שאלה חדשה
 • דנה

  נשלח ע"ידנה 09:59, 24 במרץ 2015

  אני ובעלי עבדנו בחו"ל במשך כמה שנים ושילמנו מיסים במדינה בה עבדנו. (אציין שאנחנו תושבים ישראלים) ברצוננו להעביר את הכסף לארץ לצורך רכישת דירה, מדובר בסכום של כ 150,000$. האם עלינו לשלם מיסים גם בארץ?

  השב
 • 10:21, 24 במרץ 2015

  עוד אוסיף שמרכז חיינו בשנים האלו היה בחו"ל והכסף מועבר מחשבוני בחו"ל לחשבוני בארץ.

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד איתי ברכה

  עו"ד איתי ברכה,מנהל הפורום

  12:56, 29 במרץ 2015

  דנה שלום,
  כל נושא העברת הכספים בשנים האחרונות הפך קשה ביותר. הבנקים לא מבצעים העברות כ"כ במהירות וגם אם כן, המידע מועבר לרשויות הרלוונטיות אשר חוקרות הדברים.

  ע"מ להימנע מאי נעימויות אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ראשוני בה נבחן את הסיטואציה והנסיבות ונבחן האם ובאיזו דרך ניתן לבצע ההעברה באופן הטוב ביותר והזול ביותר (באם יידרש תשלום כל שהוא לרשויות...)

  אנו זמינים במספר 03-5522275 לתיאום פגישת ייעות ראשוני ללא עלות.

  בברכה,
  איתי ברכה, עו"ד.

  תגובה

אתם מבקשים להכניס או להוציא כספים מישראל? חילטו לכם נכסים או כספים? הטילו עליכם עיצום כספי? הבנק דורש פרטים על נהנים בחשבון שפתחתם? אתם מבקשים "לייבא" הון מחו"ל, וחוששים מפני הרשויות? מאבק הרשויות בהלבנת הון ובפשיעה כלכלית צבר תאוצה בעשור האחרון. הוטלו חובות דיווח נוקשות על העברות כספים, ומוטלים קנסות כבדים על המפרים חובות אלה. הוקנתה לרשויות סמכות רחבה לתפוס ולחלט נכסים הקשורים בעבירות כלכליות ובעבירות מס. פורום זה בא לספק מענה לשאלות העוסקות בתחום הלבנת ההון, הפשיעה הכלכלית ועוד.