טופס w8 w9 ללא גרין קארד - פורום הלבנת הון וגילוי מרצון

שאלה חדשה
 • רינת

  נשלח ע"ירינת 16:41, 5 במאי 2015

  היי שלום אשמח אם תוכל לעזור לי משון מה הבנק שלי חושב שאני מחזיקה בגרין קארד כי שהיתי בחול ניסיתי להסביר שהייתי עלצויסת תייר הבנק לא מאמין לי ומבקש ממני למלא טופס w9 מהבנתי בטופב זה למילוא תשלומי מס אבל אין לי גרין קארד ולא היה לי אף פעם טיילתי כתיירת בלבד ניסיתי לפנות לקונסוליה אמריקאית ולשגרירות אמיריקה שתיהם לא הבינו ממני מה אני רוצה כי אם אין לי גרין קארד אין להם טופס כזה השאלה שלי האם טופסw8 הוא הטופס שיעזור לי במקרה אף אחד לא יודע להסביר או להפנות אותי אשמח את תשובתך כי כרגע חשבוני חבום בערבות זה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד איתי ברכה

  עו"ד איתי ברכה,מנהל הפורום

  16:43, 7 במאי 2015

  לצערינו הנושא כלל אינו פשוט כיום, בטח בתקופה בה בנקים ישראלים עדיין נמצאים תחת חקירה של רשות המיסים האמריקאית...

  יש לבחון כל מקרה לגופו ולפעול להיאבק עם הבנק עד להסרת הדרישה לחתימה על הטפסים, במידה ואכן ניתן לעשות זאת במקרה הרלוונטי..

  תגובה

אתם מבקשים להכניס או להוציא כספים מישראל? חילטו לכם נכסים או כספים? הטילו עליכם עיצום כספי? הבנק דורש פרטים על נהנים בחשבון שפתחתם? אתם מבקשים "לייבא" הון מחו"ל, וחוששים מפני הרשויות? מאבק הרשויות בהלבנת הון ובפשיעה כלכלית צבר תאוצה בעשור האחרון. הוטלו חובות דיווח נוקשות על העברות כספים, ומוטלים קנסות כבדים על המפרים חובות אלה. הוקנתה לרשויות סמכות רחבה לתפוס ולחלט נכסים הקשורים בעבירות כלכליות ובעבירות מס. פורום זה בא לספק מענה לשאלות העוסקות בתחום הלבנת ההון, הפשיעה הכלכלית ועוד.