גדר להריסה - פורום תכנון ובניה

שאלה חדשה
  • שאדיה

נשלח ע"ישאדיה 15:59, 2 באוגוסט 2015

אני גרה בדירת גן בבניין משותף, ביני לבין השכן בדירה שצמודה לבניין שאני גרה בו קיימת גדר שנבנתה לפני יותר מעשרים שנה, בהיתר שניתן לי לבניית תוספת התבקשתי להרוס את הגדר בטענה שגדר זו נמצאת בשטח שהוא שייך לשכן,ובנוסף אני חייבת לבנות גדר חדשה שתכנס בערך 20 ס"מ לתוך השטח שלי. הבעיה היא שהשכן לא גר בבית ואין לי איך ליצור קשר אתו, ובנוסף הריסת גדר זו עלולה לגרור הריסה של שער הבית של השכן וגם היא עלולה להביא לנפילת שני עצים גדולים שנמצאים בשטח של השכן. בקיצור העירייה מחייבת אותי לבצע שינויים בשטח שעלולים להיות להם השלכות שאני לא יודעת איך אפשר לצאת מזה. אשמח לקבל יעוץ בעניין זה.

השב
  • 10:41, 13 באוגוסט 2015

למרבה הצער קצרה ידי מלהושיע ובנסיבות שתארת אני מציע לוותר על הגשת הבקשה החדשה או לחילופין לנסות ולשכנע את הוועדה המקומית שתוותר על דרישתה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

053-9378369 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בשאלות בדבר הגשת בקשות להיתרי בניה, אישורים חורגים, סוגיות בדבר הופעות בועדות תכנון, תוספות לבתים, הגשת התנגדויות לתוספות בניה בבניינים, הריסת מבנים, הגשת ערעורים ונושאים נוספים.