ירושה לידוע בציבור ? - פורום הסכם ממון

שאלה חדשה
 • אורן

  נשלח ע"יאורן 13:42, 4 בדצמבר 2013

  אני מתגורר עם בת זוגי כשנתיים ,הורים לתינוקת בת חצי שנה לא נשואים,אין חשבון משותף,מנהלים חיי משפחה אני בעל חסכונות של 700000 ש,ח ןזוגתי בעלת דירה בשווי ש כ1300000 ₪ הדירה על שמה ושם אביה כך שהיא מכוסה היא לא רוצה הסכם ממון שאלות: 1. האם אנחנו ידועים בציבור ? 2. איך אגן על חסכונתיי במקרה פרידה ? 3.האם יש לידוע בציבור זכויות מירושה מהורה של בת זוג שנפטר ? בהנחה שהיא לא רצתה הסכם ממון 4. מה זכויותיה במרה פרידה ? כמובן מעבר למזונות שאשלם עבור התינוקת המקסימה שלנו אגב, אני מרוויח 15000 ברוטו והיא לא עובדת . מה אומדן המזונות שאשלם ? אודה לתשובות עקרוניות בפורום מצוין זה

  השב
 • 19:13, 4 בדצמבר 2013

  שלום אורן,
  מצבך מורכב ואני מאמינה כי בייעוץ משפטי פרונטלי אוכל להסביר לך באופן מורחב ויעיל על מנת שתדע גם להערך עתידית לכל פעולה משפטית או השלכה שעלולה להיות.
  באופן עקרוני- נראה כי דרך חייכם עונה על הגדרת ידועים בציבור, הגם שאין לכם ח-ן משותף, הגנה על זכויות באמצעות הסכם ממון או הסכם חיים משותפים היא הדרך הנכונה והיעילה לשמור על זכויות, בירושה אין זכויות לצד השני אלא אם כן נעשה שיתוף ברצון.
  סכום מזונות מורכב מאבות מזון, רמת חיים, משמורת או משמורת משותפת והרבה מרכיבים נוספים..

  לתיאום פגישה לקבלת ייעוץ משפטי במשרדי 0775444700.

  תגובה זו אינה מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי כלשהו.

  סופי ספקטור, עו"ד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ליאור יניר

מנהל הפורום: עו"ד ליאור יניר

עורכת דין ומגשרת, בעלת משרד המתמחה בדיני המעמד האישי, משפחה, צוואות, התרות נישואין, חלוקת רכוש, ישוב
למידע נוסף

077-9971403 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות להתלבטויות והיתרונות שבחשיבות לקיומו של הסכם ממון בין בני זוג, דרכו מוסדרת חלוקת הרכוש בין בני הזוג. בין אם אתם ידועים בציבור, לקראת נישואים ראשונים או מאוחרים יותר.