מימוש הסכם ממון שאושר בזמן גירושין - פורום הסכם ממון

שאלה חדשה
 • דנה

  נשלח ע"ידנה 10:16, 5 בינואר 2014

  במידה ונחתם הסכם ממון ואושר, נערכו נישואין כדת וכדין. אם בהסכם מצויין שהמשכורת תהיה בחשבון משותף וצד אחד רוצה שלא יהיה שיתוף אלא להעביר בכל חודש סכום האם במידה ואסכים לכך זה אומר שהפרתי הסכם ומשמש נגדי בבית משפט במידה וחס וחלילה מגיעים לגרושים ? יש לציין שהרצון להסכים נובע משיקול שלום בית. אם רוצים לממש הסכם ממון וללכת לגרושים בצורה יפה כי בעצם יש הפרת הסכם... מה התהליך הדרוש בלי להגיע להוצאות מיותרות וברוח טובה. יש לנו תינוק משותף וששנינו אוהבים ורוצים בטובתו.

  השב
 • 13:26, 21 בינואר 2014

  שלום דנה,
  כל עוד קיימת הסכמה של שני הצדדים גם בניגוד לאמור בהסכם- הרי אין זו הפרה,
  לטעמי יש לנסות לעשות כל מהלך אפשרי על מנת להשכין שלום בית (כמובן אם אין מצב הנוגד מוסריות / מפר תקנות הציבור או אלימות).

  נשמע כי הנכם זוג המכבד אחד את השני, מאחר ואף ערכתם הסכם ממון ברור כי הנכם שקולים ויודעים היטב מה נכון לכם- זהו מתכון מצוין לנסות שלום בית מחד ו/או במידה וחו"ח אין זה מצליח תפעלו באופן שקול ומיטיב עמכם ועם התינוק על מנת לקיים הליך גירושין ענייני ומהיר.

  כך או כך, אאחל לך בהצלחה.

  במידה והנך מעוניינת בייעוץ אישי את מוזמנת לפנות אל משרדי.

  בברכה,

  סופי ספקטור, עו"ד

  תגובה זו אינה מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי כלשהו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ליאור יניר

מנהל הפורום: עו"ד ליאור יניר

עורכת דין ומגשרת, בעלת משרד המתמחה בדיני המעמד האישי, משפחה, צוואות, התרות נישואין, חלוקת רכוש, ישוב
למידע נוסף

077-9971403 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות להתלבטויות והיתרונות שבחשיבות לקיומו של הסכם ממון בין בני זוג, דרכו מוסדרת חלוקת הרכוש בין בני הזוג. בין אם אתם ידועים בציבור, לקראת נישואים ראשונים או מאוחרים יותר.