מכירה מקוונת של מוצרי מדף - פורום משפט מסחרי

שאלה חדשה
  • חיים סופר

נשלח ע"יחיים סופר 17:04, 14 בספטמבר 2014

שלום רב. במידה ואני מעוניין למכור מוצרים המיוצרים בארץ במכירה מקוונת לחו"ל - דרך אתר פרטי שלי - האם אני חייב לבקש את הסכמת החברה לכך? האם אני חייב להסכים למחירי המקסימום לצרכן שהחברה קובעת? במידה ואמכור את המוצרים במחיר שהוא נמוך ממחיר השוק - האם אהיה נתון לסכנת תביעה מהחברה ? בתודה מראש.

השב
  • 17:17, 14 בספטמבר 2014

חיים שלום, חופש העיסוק מאפשר לך לעבוד בכל דבר בכפוף לכך שהנו חוקי. מותר לך לקנות ולמכור בהתאמה בכל מחיר המוסכם על יחסי הקונה / מוכר. באם המוצרים נקנים בצורה חוקית ונמכרים בצורה חוקית - אין כל בעיה לעניין המחיר. בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

במסגרת הפורום נשתדל לתת מענה פרקטי, קצר וקולע לשאלות הגולשים בתחום המשפט העסקי – מסחרי, תחום עליו חולשת מטריה משפטית רחבה הכוללת, בין היתר, את דיני התאגידים ודיני החוזים. עוד נוסיף, כי אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה הקשורה להסכמים מסחריים, בעברית ובאנגלית, כגון: הסכמים למתן שירותים, הסכמי רכש, הסכמי הפצה בארץ ובחו"ל, הסכמי רישיון וקניין רוחני, הסכמי סודיות ואי-עקיפה, הסכמי זיכיון, הסכמי מייסדים ובעלי מניות ותקנוני חברות.