צילמו אותי ללא רשותי לתכנית טלויזיה / סרט - פורום משפט מסחרי

שאלה חדשה
 • כנרת

  נשלח ע"יכנרת 15:20, 25 באוגוסט 2015

  ביום שבת האחרון שחקן מוכר שכנראה מצלם תוכנית טלויזיה או סרט אני לא יודעת הוא צילם אותי כשהלכתי מולו הוא צילם עוד אנשים מלבדי אבל מפריע לי שהוא צילם אותי ואני לא יודעת איפה יראו את זה. הוא לא שאל אותי אם זה בסדר שהוא צילם ולא החתים אותי על הסכם ויתור או משהו כמו שנהוג בד"כ כשמצלמים אנשים בלי רשותם. איך אני יכולה למנוע את ההופעה שלי בתוכנית/סרט או משהו אחר שהוא עשה עם הצילום שלי?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד איילה לוי-שטרן

  איילה לוי-שטרן, עו"ד,מנהל הפורום

  10:09, 26 באוגוסט 2015

  כינרת שלום,

  צילום אדם ללא רשותו מהווה פגיעה בפרטיותו ואסור לפי הוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א- 1981. תשומת ליבך לכך שקיימות הגנות לפי חוק זה למפר הפרטיות במקרה שבו הפגיעה בפרטיות נעשתה בתום לב. על מנת למנוע את פרסום תמונתך כחלק מהתוכנית/סרט, יש לפנות לשחקן ולדרוש מימנו הסרה של הצילום שלך מהסרט אותו הכין. במקביל, מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ משפטי בנושא.

  בברכה,
  איילה

  * האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

מנהלת הפורום תחזור להשיב על השאלות בתאריך 29.05.17 עמכם הסליחה

במסגרת הפורום נשתדל לתת מענה פרקטי, קצר וקולע לשאלות הגולשים בתחום המשפט העסקי – מסחרי, תחום עליו חולשת מטריה משפטית רחבה הכוללת, בין היתר, את דיני התאגידים ודיני החוזים. עוד נוסיף, כי אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה הקשורה להסכמים מסחריים, בעברית ובאנגלית, כגון: הסכמים למתן שירותים, הסכמי רכש, הסכמי הפצה בארץ ובחו"ל, הסכמי רישיון וקניין רוחני, הסכמי סודיות ואי-עקיפה, הסכמי זיכיון, הסכמי מייסדים ובעלי מניות ותקנוני חברות.