הודעה על ביטול בזכיית מכרז לרכישת מגרש למגורים - פורום משפט מסחרי

שאלה חדשה
 • נריה

  נשלח ע"ינריה 08:52, 8 באוקטובר 2015

  בוקר טוב, לאחרונה אני ובן זוגי התמודדנו על מכרז לרכישת מגרש למגורים, קיבלנו הודעה על זכייה במכרז והיה עלינו לשלם חלק מתשלום הצעתנו באמצעות שובר שהונפק לנו ממנהל מקרקעי ישראל עד ליום מסוים, ואכן כעבור כמה ימים שילמנו את השובר, אבל ככל הנראה עקב טעות במסוף התשלום לא נרשם וכתוצאה מכך קיבלנו מכתב המודיע לנו שזכייתנו בוטלה ותעבור למציע הבא אחרינו וזאת עקב אי תשלום, באנו בהידברות עם המנהל ואף הראנו להם את שובר התשלום ששולם והמועד שהוא שולם, אך זה לא סיפק אותם. כיצד אני יכולה לפעול? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ירון הראל

  עו"ד ירון הראל,מנהל הפורום

  09:51, 11 באוקטובר 2015

  נריה שלום רב,
  מקריאת פנייתך הובן לי ששובר התשלום שולם במועדו וככל הנראה עקב תקלה כזו או אחרת הוא לא הוזן באופן שהמנהל היה יכול לראותו, אם אלו פני הדברים, אציע לעיין היטב בתנאי המכרז ולבדוק אם לא חלה עליכם חובה להמציא את שובר התשלום פיזית לידי המנהל כהוכחה לתשלומו ולא להסתפק אך בתשלומו. בהנחה ואין סעיף כזה הרי שעצתי לכם לפנות בדחיפות לעו"ד המתמחה בתחום על מנת שיפעל להגשת עתירה מנהלית, עתירה מנהלית מוגשת לבית המשפט המחוזי, בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים.

  בברכה


  * האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.
  עו"ד ירון הראל

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

במסגרת הפורום נשתדל לתת מענה פרקטי, קצר וקולע לשאלות הגולשים בתחום המשפט העסקי – מסחרי, תחום עליו חולשת מטריה משפטית רחבה הכוללת, בין היתר, את דיני התאגידים ודיני החוזים. עוד נוסיף, כי אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה הקשורה להסכמים מסחריים, בעברית ובאנגלית, כגון: הסכמים למתן שירותים, הסכמי רכש, הסכמי הפצה בארץ ובחו"ל, הסכמי רישיון וקניין רוחני, הסכמי סודיות ואי-עקיפה, הסכמי זיכיון, הסכמי מייסדים ובעלי מניות ותקנוני חברות.