הליך רישום חברה בישראל - פורום משפט מסחרי

שאלה חדשה
 • שלו

  נשלח ע"ישלו 17:23, 31 בדצמבר 2015

  שלום לכם, כיצד רושמים חברה בישראל? תודה, שלו

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד איילה לוי-שטרן

  איילה לוי-שטרן,מנהל הפורום

  17:31, 31 בדצמבר 2015

  היי שלו,

  על מנת לרשום חברה בארץ, עליך לפנות לעו"ד על מנת שיכין את מסמכי הקמת החברה. מסמכים אלו כוללים- הצהרת בעלי מניות ראשונים, הצהרת דירקטורים ראשונים, תקנון חברה, בקשה להקמת חברה וטופס נלווה למסמכי ההקמה. חלק ממסמכים אלו צריכים להיות מאומתים על ידי עו"ד. למסמכי ההקמה יצורף אישור על תשלום אגרת רישום החברה, העומדת היום על 2,638 ש"ח. ניתן לבצע את התשלום באתר רשם החברות באינטרנט. בבקשה להקמת החברה עליך לציין מהו שם החברה המבוקש וכן לכלול עוד שלוש חלופות לשם החברה, במידה שהשם לא יאושר על ידי הרשם. לפני הגשת מסמכי ההקמה מומלץ לבדוק האם קיים שם דומה או זהה לשם המבוקש באתר רשם החברות, כיוון שלרשם עומדת הזכות לדחות את רישום השם המבוקש על ידך אם יתברר כי השם עלול להטעות את הציבור, בשל קיום שם דומה או זהה של חברה אחרת.

  בהצלחה,
  איילה
  * האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

מנהלת הפורום תחזור להשיב על השאלות בתאריך 29.05.17 עמכם הסליחה

במסגרת הפורום נשתדל לתת מענה פרקטי, קצר וקולע לשאלות הגולשים בתחום המשפט העסקי – מסחרי, תחום עליו חולשת מטריה משפטית רחבה הכוללת, בין היתר, את דיני התאגידים ודיני החוזים. עוד נוסיף, כי אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה הקשורה להסכמים מסחריים, בעברית ובאנגלית, כגון: הסכמים למתן שירותים, הסכמי רכש, הסכמי הפצה בארץ ובחו"ל, הסכמי רישיון וקניין רוחני, הסכמי סודיות ואי-עקיפה, הסכמי זיכיון, הסכמי מייסדים ובעלי מניות ותקנוני חברות.