השכרתי את דירתי לשוכר וההמחאות החודשיות לתשלום שכר הדירה חזרו - פורום משפט מסחרי

שאלה חדשה
 • ירדן

  נשלח ע"יירדן 16:30, 11 באוגוסט 2016

  השכרתי את דירתי לשוכר ונחתם חוזה בהתאם. לאחר חודש ימים השוכר הפר את החוזה בכך שההמחאות החודשיות לתשלום שכר הדירה חזרו. עד עתה לא שולם לי ולו שקל אחד משכר הדירה, מה עלי לעשות?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ירון הראל

  עו"ד ירון הראל,מנהל הפורום

  16:45, 11 באוגוסט 2016

  ירדן שלום,

  ראשית כל ובהנחה וכל פניותיך במישרין לשוכר לא הניבו את התוצאה הרצויה, עליך להיוועץ בהקדם עם עו"ד, להציג בפניו את חוזה השכירות ואת יתר המסמכים הרלוונטיים ולקבל יעוץ פרטני. במקרים מסוג זה, סביר שעוה"ד יישלח קודם כל מכתב התראה שבו הוא ידרוש את תיקון ההפרה ו/או פינוי הדירה לאלתר. במידה ומכתב ההתראה לא יביא לתוצאה הרצויה, יש להגיש "תביעה לפינוי מושכר". "תביעה לפינוי מושכר" היא תביעה המתנהלת במהירות וביעילות רבה יותר מתביעה רגילה.
  בסופה של התביעה יתקבל פס"ד. לאחר קבלת פס"ד במידה ושוכר לא מקיימו, יש לפנות ל"הוצאה לפועל" לצורך מימושו של פס"ד.

  בברכה,
  ירון

  האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

במסגרת הפורום נשתדל לתת מענה פרקטי, קצר וקולע לשאלות הגולשים בתחום המשפט העסקי – מסחרי, תחום עליו חולשת מטריה משפטית רחבה הכוללת, בין היתר, את דיני התאגידים ודיני החוזים. עוד נוסיף, כי אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה הקשורה להסכמים מסחריים, בעברית ובאנגלית, כגון: הסכמים למתן שירותים, הסכמי רכש, הסכמי הפצה בארץ ובחו"ל, הסכמי רישיון וקניין רוחני, הסכמי סודיות ואי-עקיפה, הסכמי זיכיון, הסכמי מייסדים ובעלי מניות ותקנוני חברות.