הפרת חוזה צילום חתונה - פורום משפט מסחרי

שאלה חדשה
 • אסי

  נשלח ע"יאסי 11:06, 25 באפריל 2012

  שלום רב אני צלם אירועים בעל מוניטין ונסיון רב ,לאחרונה הגיע אלי זוג מכר בפועל שחתם איתי הסכם חתונה ועכשיו מעונין לבטלו במקרה שלי כבר סגרתי את כל אנשי הצוות ושילמתי מקדמות ומה שיש בידי זה רק מקדמה של 1000 ש"ח בלבד שהתקבלה מהלקוח יש לי חוזה חתום שמחייב את הלקוח לשלם 45% במידה של ביטול אני זקוק וליעוץ באופן מיידי תודה רבה על ההתייחסות חג עצמאות שמח אשמח לקבל תשובה בטלפון או במייל

  השב
 • 22:00, 28 באפריל 2012

  אסי שלום רב,
  בשלב זה לא הייתי מציע לך להיעזר בעו"ד - אם כתוב בחוזה שמגיעים לך 45%, מציע שפשוט תפנה ללקוח בדרישה לקבל את התשלום, שאם לא כן תפנה לבית המשפט. אם הוא יסרב תוכל להגיש תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות ללא סיוע של עו"ד. אין כ סיבה שלא תזכה.
  בברכה,
  ערן

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

במסגרת הפורום נשתדל לתת מענה פרקטי, קצר וקולע לשאלות הגולשים בתחום המשפט העסקי – מסחרי, תחום עליו חולשת מטריה משפטית רחבה הכוללת, בין היתר, את דיני התאגידים ודיני החוזים. עוד נוסיף, כי אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה הקשורה להסכמים מסחריים, בעברית ובאנגלית, כגון: הסכמים למתן שירותים, הסכמי רכש, הסכמי הפצה בארץ ובחו"ל, הסכמי רישיון וקניין רוחני, הסכמי סודיות ואי-עקיפה, הסכמי זיכיון, הסכמי מייסדים ובעלי מניות ותקנוני חברות.