ביטול התחייבות לעורך דין - פורום משפט מסחרי

שאלה חדשה
 • רון

  נשלח ע"י רון 07:37, 20 בנובמבר 2012

  איך אפשר לצאת מהתחייבות בפני עורך דין על העסקתו (לאחר חתימה על הסכם)? האם יש תרומה לכך שטרם עברו 24 שעות מהחתימה?

  השב
 • 10:22, 9 בספטמבר 2013

  הי רון, מרגע שנחתם החוזה, תחולתו מחייבת את הצדדים לו אלא באם נקבע אחרת בהסכם. בדרך כלל עורכי דין אינם מחזיקים לקוחות בכוח. נסה לשוחח עם הצד האחר ולהגיע להסדר. כככל, יש אפשרות "לעצור הסכם שכזה". יש לבדוק באם העו"ד החל לעבוד בטרם ביקשת זאת.

  תגובה
 • 19:32, 1 בדצמבר 2013

  הערה ויתכן ולא אתה כסה אבל יש שיטה שאנדים באיםלעורך גין מסיבות חא מובנות חותמים העוד עובד גם הכין חוזה שה נושא רציני ולוקח זמן!! אחר כךלא רוצים למרות שדבר לא השתנה עקרונית! לכן לאנשים כאלה צרצך לקחת דמי ביטול גהוהים! כולל לגבות בעת ה חתימה! ישנם כאלה ה שגם לא רוצים לשלם ייעוץ באים וכביכןל חותמים ואז חולבים את העורך דין כביכול כי מי שלא עורך דין לא מסוגל באת להבין מה יעשה הע'וד בתיק! בקצור עם ישראל לא רוצ ה לשלם! טוב יעשו עורכי דין שהפגיש היא בגדר יעוץ על פי זמן מראש ואם חותמים זה מקוזז! מי שפותח פתח לא יעהו אותו הישראלים מתמחים בחליבת מיגע מדפטי! הכלל לא לדבר עם לרחפוטנצילי בלמ תדלום! לא מדבר על הסבר כללי לקביעת פגישה!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

במסגרת הפורום נשתדל לתת מענה פרקטי, קצר וקולע לשאלות הגולשים בתחום המשפט העסקי – מסחרי, תחום עליו חולשת מטריה משפטית רחבה הכוללת, בין היתר, את דיני התאגידים ודיני החוזים. עוד נוסיף, כי אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה הקשורה להסכמים מסחריים, בעברית ובאנגלית, כגון: הסכמים למתן שירותים, הסכמי רכש, הסכמי הפצה בארץ ובחו"ל, הסכמי רישיון וקניין רוחני, הסכמי סודיות ואי-עקיפה, הסכמי זיכיון, הסכמי מייסדים ובעלי מניות ותקנוני חברות.