ערבים להלוואה של פושט רגל - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
 • שי

  נשלח ע"ישי 11:44, 11 בנובמבר 2012

  שלום אני לפני התחלת תהליך של פשיטת רגל. החובות שלי הם לבנקים בלבד על הלוואת של 4-6 שנים. הסכום הכולל עומד על 250 אלף שקל לערך. אין ברשותי נכסים כלל. לא רכב ולא דירה. גם לא קניתי דירה מעולם. ורכב לא ברשותי כבר שנתיים לפחות. אני רשום בחברה בעמ שמכרה את הפעילות העיקרית שלה לפני שלוש שנים אך נשארה עדיין פתוחה כי לשותפים שלי יש אינטרס להשתמש בחובות החברה בעתיד. החברה הייתה בהפסד בכל שנותיה. יש לי ערבים על ההלוואות שלי בבנק שאחד הערבים הוא שותף שלי לשעבר ואחד הערבים הוא גיסי. השאלה שלי היא האם כדאי לי להתחיל בתהליך של פשיטת רגל. שאלה נוספת היא. האם הערבים שלי יפגעו בדרך כלשהי מהתהליך שלי ? יש לציין שאין נגדי עיקולים או תיקים בהוצאה לפועל ונכון לעכשיו עמדתי בכל ההחזרים אבל המצב שלי על קצה גבול היכולת. השמח לתשובה. תודה

  השב
 • 07:42, 20 בנובמבר 2012

  שי שלום רב,

  אכן, ככל שיש הליכי פש"ר אזי קיימת סבירות גבוהה כי הערבים יפגעו, שכן אתה תהא במצב של חדל פרעון ומירב מאמצי הגבייה יתנקזו כנגד הערבים.


  על כן, מוצע כי תנהל את ההליכים בחוכמה ובליווי של יועץ משפטי.

  תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.