צויי עיקול - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • טום קשטי

נשלח ע"יטום קשטי 18:53, 19 ביוני 2014

אני גרה בבית של הדודים שלי שקבלו בירושה מאבא שלהם. לפעמים מגיעים צווי עיקול על שם דודה אחת שלי- אבל על הכתובת הזאת.הדודה הזאת לא מעונינת/יכולה לסדר את חובותיה. לי יש חוזה שכירות כתוב (שרשום שם שדוד אחד שלי משכיר לי את הדירה) האם כאשר יגיעו המעקלים ואני יראה להם חוזה זה,הם לא יכנסו אלי הבית בכוח ויעקלו לי דברים? אני יכולה להגיד להם שאני רק שוכרת ושאין להם רשות לעקל לי ?אני חייבת בכלל להכניס אותם הביתה?

השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

11:52, 29 ביוני 2014

1. תגידי לדודה שכדאי מאוד שתפנה אפילו לסיוע המשפטי (חינם)
    2. ניתן להודיע לרשם ההוצל"פ בהודעה "צד ג'" ולצרף הסכם בעלות/ירושה /שכירות - כי הדירה איה של החייבת הוכחה פוזיטיבית בהסכם
    3. ניתן להגיש לביהמ"ש בקשה למתן פס"ד הצהרתי - המורה כי הבעלות של המיטלטלין בדירה היא שלכם

תגובה
  • 20:40, 16 באוקטובר 2014

לא הבנתי את כול התשובות:

2. ניתן להודיע לרשם ההוצל"פ בהודעה "צד ג'" ולצרף הסכם בעלות/ירושה /שכירות - כי הדירה איה של החייבת הוכחה פוזיטיבית בהסכם -
    מה זה הודעה צג ג?ומה זה הוכחה פוזיטיבית?
    האם באמת מספיק הסכם השכירות שלי?למרות שהבית שייך בעצם מירושה לדודה שחייבת להוצ"לפ(נקרא לה רחל לצורך הענין)?

3. ניתן להגיש לביהמ"ש בקשה למתן פס"ד הצהרתי - המורה כי הבעלות של המיטלטלין בדירה היא שלכם-
    איך מגישים זאת?האם אני יכולה ללכת לבדי בלי דודים שלי?
    הבעיה שחלק מהמטלטלין הם שלי וחלק שלהם,כולל של רחל מן הסתם.
    מה עושים במקרה זה?

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.