ארנונה ע. ירושלים + הוצל"פ - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
 • שלומי

  נשלח ע"ישלומי 20:43, 3 בינואר 2015

  סמדר בוכובזה, עו"ד שבוע טוב. לאחר שקראתי המון תשובות שלך מקווה לקבל ממך תשובה. יש לי חוב ארנונה לעיריית ירושלים משנת 2007 ע"ס 29 אל"ש כולל ריביות. הוצל"פ עשו אותי מוגבל מיוחד בבנקים וכן עיקול על חידוש רישיון בעוד כשנה. לפני כשבועיים פוטרתי גם מהעבודה. הגעתי לארנונה ע"מ לעשות איתם איזשהוא הסכם , המחה של הריביות אך לא הסכימו. חבר הפנה אותי למשרד הפנים שפ מתקיימת "ועדת פשרות למחיקת חוב ואו להורדת ריביות על חובות של שלוש שנים ומעלה. החזירו אותי לעירייה בטענה שעילהם להפנות אותי חזרתי לעירייה והם אינם מוכנים להגיש אותי לוועדה זו ויכולים לטענתם לקזז מהחוב רק 1500 ₪. מאחר ואני מוגבל מיוחד הוצל"פ איני יכול לפדות טופס פיצויים 161 וכן גם את הפנסיה מאחר ואין ברשותי בנק(מעוקל) והבנק של אישתי וגיסתי אינו מוכן לחתום מאחר וזה הלבנת הון. שוב מאחר ואני עכשיו מובטל עלי להוציא את הפיצויים למחייה (תלויים בי 3 ילדים). ראיתי בהרבה תשובות שלך לפונים על תשלום 30% להוצל"פ ? האם מקרה זה גם מכוון אלי? מה הכי טוב לעשות בכדי לקבל את החיים שלי חזרה ?חשבון בנק רישיון וכ'ו ? בבקשה ממך חייב התייעצות שלך רוצה לגמור עם הפרק הזה בחיים שלי . מהעבר אני יודע שהוצל"פ יותר גרוע בריביות שלו משוק ...... מחכה לתשובתך המהיר. שבוע טוב

  השב
 • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

  סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

  07:53, 4 בינואר 2015

  הסדר נושים לפי 19 א מתחיל מסכום מעל 35,000 ₪...

  תגובה
 • 09:27, 4 בינואר 2015

  סמדר בוקר טוב ותודה על תשובתך המהירה. אם נוסיף לחוב את הטרחה של עו"ד שמייצג את העירייה אז הגעתי ל 35 אל"ש. דבר נוסף האם את מכירה את המושג "ועדת פשרות"?
  מה נוכל לעשות בכדי לשחרר את הכספים שלי פיצויים ופנסיה ע"מ שלא יעקלו לי , שוב אני צריך לפתוח חשבון.

  תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.