• 3 בינואר 2015

ארנונה ע. ירושלים + הוצל"פ

סמדר בוכובזה, עו"ד שבוע טוב. לאחר שקראתי המון תשובות שלך מקווה לקבל ממך תשובה. יש לי חוב ארנונה לעיריית ירושלים משנת 2007 ע"ס 29 אל"ש כולל ריביות. הוצל"פ עשו אותי מוגבל מיוחד בבנקים וכן עיקול על חידוש רישיון בעוד כשנה. לפני כשבועיים פוטרתי גם מהעבודה. הגעתי לארנונה ע"מ לעשות איתם איזשהוא הסכם , המחה של הריביות אך לא הסכימו. חבר הפנה אותי למשרד הפנים שפ מתקיימת "ועדת פשרות למחיקת חוב ואו להורדת ריביות על חובות של שלוש שנים ומעלה. החזירו אותי לעירייה בטענה שעילהם להפנות אותי חזרתי לעירייה והם אינם מוכנים להגיש אותי לוועדה זו ויכולים לטענתם לקזז מהחוב רק 1500 ₪. מאחר ואני מוגבל מיוחד הוצל"פ איני יכול לפדות טופס פיצויים 161 וכן גם את הפנסיה מאחר ואין ברשותי בנק(מעוקל) והבנק של אישתי וגיסתי אינו מוכן לחתום מאחר וזה הלבנת הון. שוב מאחר ואני עכשיו מובטל עלי להוציא את הפיצויים למחייה (תלויים בי 3 ילדים). ראיתי בהרבה תשובות שלך לפונים על תשלום 30% להוצל"פ ? האם מקרה זה גם מכוון אלי? מה הכי טוב לעשות בכדי לקבל את החיים שלי חזרה ?חשבון בנק רישיון וכ'ו ? בבקשה ממך חייב התייעצות שלך רוצה לגמור עם הפרק הזה בחיים שלי . מהעבר אני יודע שהוצל"פ יותר גרוע בריביות שלו משוק ...... מחכה לתשובתך המהיר. שבוע טוב

3 בינואר 2015
  • 4 בינואר 2015

ארנונה ע. ירושלים + הוצל"פ

סמדר בוקר טוב ותודה על תשובתך המהירה. אם נוסיף לחוב את הטרחה של עו"ד שמייצג את העירייה אז הגעתי ל 35 אל"ש. דבר נוסף האם את מכירה את המושג "ועדת פשרות"?
    מה נוכל לעשות בכדי לשחרר את הכספים שלי פיצויים ופנסיה ע"מ שלא יעקלו לי , שוב אני צריך לפתוח חשבון.

4 בינואר 2015
  • מנהל הפורום סמדר בוכובזה, עו"ד 4 בינואר 2015

ארנונה ע. ירושלים הוצל"פ

הסדר נושים לפי 19 א מתחיל מסכום מעל 35,000 ₪...

4 בינואר 2015
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?