הבעל משך את החסכונות שהיו בחשבון המשותף אחרי שהודעתי לו שאני רוצה להיפרד - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • נאווה

  נשלח ע"ינאווה 11:50, 16 באוגוסט 2012

  שלום אני ובעלי היינו נשואים באושר 19 שנה. לפני חודשיים הודעתי לו שאני רוצה להיפרד. הוא לקח את זה קשה ומאז ממרר לי את החיים. בשבוע שעבר גיליתי שהוא הוציא את החסכונות שהיו בחשבון המשותף שלנו והיו שייכים לשנינו. אין לי מושג מה הוא עשה עם הכסף. מה האפשרויות שיש לי כדי לקבל לפחות חצי מהחסכונות שהיו שייכים גם לי?

  השב
 • 11:58, 16 באוגוסט 2012

  נאווה שלום,
  משאלתך עולה כי בעלך החל ליישם ייעוץ משפטי אותו הוא מקבל. הנך חייבת לקבל ייעוץ משפטי לא מעל דפי הפורום. מכל מקום הסירי דאגה מלבך כל סכום ו/או זכות כספית שנמשכה ויש לה עקבות - סופה שהיא תוחזר למעגל הזכויות המשותפות. הייתי מציעה לך לשוחח עם עו"ד וליטול ייצוג לאלתר על מנת לשמר את זכויותייך. אגב כך שימת לבך לכך כי יש ביכולתך למנוע פעולה חד צדדית של בעלך בחשבון. אשמח לעמוד לרשותך לצורך הבהרות.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.