אנחנו דיירים בדמי מפתח תובעים 6 מיליון ש"ח החזר הכספים - פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי

שאלה חדשה
 • יעקב

  נשלח ע"ייעקב 13:12, 27 בספטמבר 2014

  אנחנו תובעים את בעל הבית בין השאר על כך שהוא לא מבצע תמ"א 38 ופינוי בינוי ומסכן את חיינו ואת זכויותינו ששופטת קבעה שמגיע לאימי לפחות. הדיירים בדמי מפתח לא מודעים לכך שמגיע להם על פי הפסיקה מחיר הטאבו (מחיר השוק) בגין פינוי ובגין כך שהם בעלי הדירה לתורך הפינוי בינוי והתמ"א 38 בחוק. לפי חוק הגנת הדייר,התחדשוטת עירונית וחוק כבוד האדם וחירותו מופרים זכויותינו.על בעל הבית לדאוג לשימוש ראוי של הנכס ואם אינו עושה על הדייר לבצע. ביקשנו גם כינוס נכסיו. אנחנו תובעים את החזר הדמי מפתח עם ריבית והצמדה שלפי חוות דעת רו"ח הם 18,4 מיליון לפני מעל שנתיים. אנחנו גם מחפשים עו"ד שייצג אותנו בעמותה שאנו מקימים של הדיירים בדמי מפתח ובדיור הציבורי והדיירים בכלל שמרומים, מופלים לרעה מקופחים ונאלצים להתמודד במשפט בסחבת ואנו בסכנה חס וחלילה ועל כך שהמדינה בלי כוונה רעה כנראה ממנת עורכי דין נגדנו לסלקנו ופוגעת בקינינינו ובזכויותינו שנקנו בכסף רב לפי 55 שנים ומעלה. יש כמונו כ-15,000 דיירים ויש כאן עילה לתביעה ייצוגית. אנחנו תובעים רק 6 מיליון לפחות בשל כך שזה מחיר הדירה ונזקים. יש לנו את כל ההוכחות.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד שי אליאב

  עו"ד שי אליאב,מנהל הפורום

  12:45, 28 בספטמבר 2014

  מה השאלה?

  תגובה
 • 08:57, 29 בספטמבר 2014

  השאלה:אפשר עו"ד שייצג אותנו ? אנחנו בחיפה ואנחנו זקוקים גם לעו"ד מייצג להקמת עמותה של דירים בדמי מפתח לעניין התמ"א 38 והפנוי בינוי כי אנו בבעיה ואולי צריך לתבוע גם את המדינה שמפלה אותנו ומקפחת אותנו.
  לרשותך בכל עת.
  תודה שנה טובה וגמר חתימה טובה,
  יעקב

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שי אליאב

מנהל הפורום: עו"ד שי אליאב

חבר מן המניין בועדת הקניין ומקרקעין של לשכת עורכי הדין. נמנה על צוות חברי המשרד החל משנת 2011. מתמח
למידע נוסף

053-9374678 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בשאלות גולשים הנוגעות לתהליכי תמ"א 38 והתחדשות עירונית, איזה רוב דרוש, מה עושים עם שכן מתנגד, טפסים נדרשים, המלצות להתנהלות נכונה ויעילה מול ושל השכנים, דיירי הבניין ומול הקבלן והיזם, יתרונות הפרויקט לחיזוק המבנה והמשמעויות הכלכליות וכן בסוגיות פינוי-בינוי ובדילמות שבין הדיירים ליזם בפרויקטים מסוג זה, התנאים לאישור תכנית מסוג זה, שאלות מיסוי וכל שאלה אחרת בתחומים אלו.