החלטה שניתנה בהסכמת הצדדים - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • ליאת

נשלח ע"יליאת 17:27, 23 בפברואר 2015

שלום האם שופט יכול לשנות את החלטתו כאשר ניתנה החלטה בהסכמת הצדדים וניתן תוקף של החלטה בדלתיים סגורות? הסבר בקצרה: ניתנה החלטה בהסכמת הצדדים והיא הופרה, לאחר ההפרה הודעתי לבית המשפט שאני מוותרת על הנושא הדן. כיום הצד השני החליט שהוא מזמן לעדות גורם צד ג מהנושא שוויתרתי עליו וחשיפת הפסק דין שהיה בדלתיים סגורות. השופט התיר ואישר זימן לעדות כאשר אני הודעתי על ויתור הנושא הדן. האם שופט יכול לשנות החלטה שניתן בהסכמת הצדדים וניתן תוקף של בית משפט כאשר על הצדדים לא לערב את צד ג בהליכים המשפטיים וצד אחד עשה זאת בפועל? ועוד ברצוני לדעת מה משקל של אדם שתובע וכאשר הוא צריך להגיש תצהיר עדות ראשית הוא אינו מגיש אותה כלל?

השב
  • 22:04, 23 בפברואר 2015

שלום ליאת,
    אני זקוק לעוד פרטים על מנת לענות על החלק הראשון. בגדול נראה לי שאין בעיה עם זימון היד על ידי בית משפט. אבל תני עוד פרטים ואהיה יותר ממוקד.
    לגבי השאלה השנייה. עקרונית אם לא יוגש תצהיר אין הדבר שהתביעה או ההגנה נמחקת. ככל שהוגש כתב הגנה או תביעה עם תצהיר מצורף, יכול בעל הדין לבק כי הדבר ישמש כתצהיר עדות הראשית מטעמו.

תגובה
  • 07:51, 24 בפברואר 2015

תודה על תגובתך אך בכתב התביעה אין כלל תצהיר.

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.