• 9 במרץ 2015

    שאלה

    שלום,
    יש לי ילד מנישואים קודמים, בן 7, אני משלם מזונות של 2700+ חצי צהרון והוצאות רפואיות וחינוך מיוחדות. גרושתי לא מוכנה להביא את הקטין עם בגדי החלפה לגן , היא שולחת אותו עם בגדים ונעלים שקטנים עליו ללא ציוד נוסף גם בחגים כשהוא איתי מספר ימים ובערב החג כדי שאני אקנה לו, בלי מעיל בחורף. היא שולחת את הקטין אלי כדי שאקנה לו דברים (מתנות לחברים בימי הולדת, מסיבות בגן וכו'). אני מרוויח בסביבות 16,000 נטו והיא 9,500 נטו. הילד אצלי פעמיים בשבוע ללינה וכל סופ"ש והמשמורת היחידנית שלה. מה אפשר לעשות במצב הזה? האם לפנות לבקשה למשמורת שלי? אכיפת הסכם?

    9 במרץ 2015
  • 10 במרץ 2015

    שאלה

    שלום דני,
    נראה לי כי לפני שאתה רץ במדרונות בית המשפט יש מקום לערוך פגישות של תיאום הורי בינכם.
    אתה משלם מזונות ראויים ובהחלט עליה לדאוג להביא את הילד מסודר.
    אתם צריכים ללמוד להתנהל אחד עם השנייה.
    בהיעדר יכולת אתה יכול פנות בתביעה מתאימה לבית המשפט - תביעה לפי סעיף 7 לחוק בית המשפט לענייני משפחה שעניינו אכיפת ההסכם.
    הלכה למעשה זה ייפתר רק אם תלמדו לעבוד יחד למען הילד.

    10 במרץ 2015
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?