הקטנת החזר או ביטול משכנתא עקב מחלה - פורום משכנתא

שאלה חדשה
 • מירי סידי

  נשלח ע"ימירי סידי 22:42, 18 במאי 2012

  בשנת 2010 אבי קיבל שטף דם מוחי והיה מאושפז בבית החולים כחצי שנה כולל שיקום ראש ושיקם נשימתי. אימי באותה תקופה עברה את מחלת הסרטן ובמקביל טופלה בהקרנות. מן הראוי לציין שהורי בני שבעים. לא עובדים ומתפרנסים רק מהכנסת ביטוח לאומי. המצב הכלכלי אינו טוב. חשבתי אם קיימת דרך לעזור להם או לקבל ייעוץ להפחתה בהחזר המשכנתא. אבי מתפקד אך באופן די חלוש. אשמח באם תחזרו אליי לשיחת ייעוץ או פגישה בנידון. אבי עבר מספר ניתוחים בשנתיים האחרונות בראשו ומצבו הנפשי אינו במיטבו.

  השב
 • 13:26, 21 במאי 2012

  קודם כל , אני מאחל לך ולמשפחתך רק בריאות .
  בעניין המשכנתא , בשל גיל הורייך (מצבם הרפואי ישפיע רק על עלות הביטוח)יהיה קשה לבצע פריסה של ההלוואה אשר תייצר הקלה משמעותית בהחזר (פריסה = מתיחת ההלוואה לטווח שנים ארוך יותר ).
  אפשרות קיימת היא שילוב של לווה צעיר (ובריא)ללא התחייבויות משמעותיות (משכנתא הלוואות וכו' )מה שיאפשר לפרוס את ההלוואה לטווח שנים ארוך יותר

  תגובה
מנהל הפורום:משרד עו"ד הדס קריספי לוין בשיתוף חברת פריים

מנהל הפורום: משרד עו"ד הדס קריספי לוין בשיתוף חברת פריים

עורכת דין קריספי לוין (LL.B, LL.Mׂ התמחות במשפט עסקי) בעלת ניסיון רב בדיני המקרקעין על מכלול היבטיו,
למידע נוסף

077-9968239 חיוג
הודעה

פורום משכנתא דן בסוגיות מימון במסגרת עסקאות נדל"ן; סנכרון מועדי וקצב התשלומים בעסקת מכירה ורכישה בתזמון מקביל - וכפועל יוצא מכך על חשיבות השילוב בין עורך דין ליועץ משכנתא בעסקת נדל"ן; סוגיות משפטיות שקשורות במשכנתא; תכנון מימוני דה פקטו לעסקה; פתרון סוגיות הקשורות לייעוץ כספים ולייעוץ שוטף בסוגיות משכנתא.