דוח חניה לא הוגן -עזרה בבקשה - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • דניאל

  נשלח ע"ידניאל 22:54, 26 ביולי 2012

  לכל הנוגע בדבר שלום אני ממש צריך עזרה! קיבלתי דוח על סך 500 שקלים על חניה במדרכה הדוח לא הוגן מכמה סיבות: 1.החניתי על שטח עפר שאינו מיועד להולכי רגל השטח משובש עם אבנים ובורות . 2.כל הזמן מחנים שם ואין שום שילוט שמורה או מזהיר שהשטח הנו מדרכה. 3.אני מנוי לחניה בתשלום כל הזמן אני משלם ולא מנסה להתחמק אך הפעם לא חשבתי לרגע שאסור להחנות שם. 4.בדוח היה רשום בהתחלה 250 שקל ולאחר מכן מחקו את זה ורשמן 500(כאילו הפקח מחק ושינה את זה) 5.ליד הרכב חנו מכוניות לא במרחק רב ולא קיבלו דוח. 5. הכתובת בדוח לא כל כך נכונה מס' הרחוב שגוי. אני ממש לא יודע מה לעשות ואין לי כסף לשלם דוח כזה אני סטודנט ונשוי טרי וממש צריך עזרה מה אפשר לעשות (צילמתי את זה הרכב ואת מקום החניה) תודה מראש דניאל.

  השב
 • 08:15, 29 ביולי 2012

  דניאל שלום,
  איני עוסק בדיני תעבורה כך שאיני יכול להשיב לשאלתך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עורך דין ונוטריון גיא סגלוביץ´, עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד,
למידע נוסף

053-9374131 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.