• עובדיה

  נשלח ע"יעובדיה 23:31, 3 בנובמבר 2012

  כב' השופטת נתנה החלטה בה היא מציינת כך "מובהר למען הסר ספק, כי אני מוצאת בהתקנת המצלמות על ידי המבקש פגיעה בפרטיות והטרדה של המשיב ואני מורה למבקש להסיר את המצלמות תוך 7 ימים מהיום(יום מתן ההחלטה) ". ישנם 2 שאלות שברצוני לשאול: 1. אם השכן לא יוריד את המצלמות תוך 7 ימים על מי עליי לפנות? האם לפנות למשטרה שהיא זאת שתוריד לו את המצלמות ? 2. המבקש שהגיש את הבקשה למתן צו הטרדה מאיימת במעמד צד אחד לא ציין בבקשה שהוא מיוצג ע"י עו"ד כלשהו וביום המשפט הגיע עם עו"ד . האם יכולתי להתנגד שייצג אותו ללא בקשה כלשהי מכב' ביהמ"ש או השופטת? בתודה מראש

  השב
 • 08:55, 6 בנובמבר 2012

  עובדיה שלום

  יישום פסקי דין נעשה כעיקרון בהוצאה לפועל. לראש ההוצאה לפועל יש סמכויות רבות לרבות מינוי כונס נכסים לביצוע ההסרה.
  לגבי השאלה השניה - לכל אדם יש זכות להיות מיוצג על ידי עו"ד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד, נושא עו"ד סגלוביץ´ בשלל תפקידים
למידע נוסף

077-2303958 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.