יבוא מסך מחשב מתחת ל200 דולר. - פורום יבוא, יצוא ומכס

שאלה חדשה
 • מיכאל

  נשלח ע"ימיכאל 08:01, 16 בדצמבר 2015

  שלום, למיטב ידיעתי מותר להביא סחורה של עד 200$ מחול לארץ למטרות שימוש אישי, עד פה נכון? אז אם אני מביא מסך מחשב חדש דנדב בקופסה שעולה פחות מה, עוצרים אותו במכס ואני מראה קבלה, זה מספיק טוב? לא יכולים לעשות לי כלום? החלק השני של הטיסה הוא חברת התעופה (שאני לא בטוח שתוכלו לענות לי על זה פה) - תמיד אני רואה אנשים מביאים דברים ענקיים למטוסים, אז נגיד שאני רוצה להביא את המסך כמו שהוא ולסמן אותו כחריג\שביר, האם אני משלם עליו כמו מזוודה נוספת?

  השב
 • 09:58, 16 בדצמבר 2015

  במידה וזהו הערך האמיתי ולא ערך מונמך לצרכי מכס. המוכסים לא טיפשים. במידה והערך אמיתי, לא צריכה להיות בעייה במכס. לגבי הטסה. ניתן לסמן כחריג / שביר וכו'. לכל חברת תעופה מדיוניות שונה בנגע לכבודה של נוסעים. הסטנדרט הוא חבילה אחת בבטן המטוס ואחת עם הנוסע. מגבלת משקל - לרוב 20 ק"ג. כך בחשבון שהטיפול במטענים רחוק מלהיות עדין ויש סיכוי סביר שתגלה שברי מכס בהגעה במקום מסך.

  תגובה
 • 22:08, 16 בדצמבר 2015

  המון תודה

  תגובה

שוקלים עיסוק יבוא מסין? תורכיה? מדינה אחרת?
הפורום יעסוק בסוגיות שונות בעולמם של העוסקים ביבוא ויצוא, סכסוכים מסחריים בינלאומיים, דילמות בקניין הרוחני, סחורות המובאות ביבוא אישי וכן בעולם המכס - בו כל אחד ואחת מאיתנו עוברים בשדה התעופה.