נוהל 30 ימים לתשובה מיום שבו נערך שימוע/ראיון באוקראינה - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • sheila

  נשלח ע"יsheila 22:28, 4 באפריל 2014

  בקונסוליה בקייב שבאוקראינה אשתי עברה שימוע/ראיון/ לקבלת אשרת כניסה אליי, לישראל, לבעלה. בסוף הראיון הובהר לה שעד שלושים יום התשובה תגיע ממשרד הפנים בישראל אלינו. הראיון נערך בתאריך-26/02/14 וכבר מלאו למעלה מ- 30 יום, ואין כל תגובה לפניותיי דרך אתר האינטרנט של רשות האוכלוסין וגם לא דרך מרכז מידע ארצי של הרשות הנ"ל, בירושלים קיבלתי תשובה באימייל ששלחתי להם, שעלי לפנות "ישירות" ללשכה הקרובה למקום מגורי. גם במשרד החוץ לא נתנו לי תשובות כלל. לא ישירות ולא בעקיפין קיבלתי תשובות! הפרטים נרשמים ואף אחד לא טורח כלל לתת לנו מענה. כיצד נוהגים מכאן ואיילך, האם קיים נוהל 30 הימים המחייב את משרד הפנים בתשובה? תודה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  12:05, 7 באפריל 2014

  שלום רב
  השביתה במשרד החוץ תמה רק לפני מספר ימים לכן יש עיכובים במתן תשובות.
  מעבר לכך, משרד החוץ מעביר את החומר למשרד הפנים וההחלטה היא של הוועדה הלשכתית או מרכז/ת אשרות בלשכה האיזורית.. ושם כידוע לך יש עומסים .. והם צפויים לצאת לחופשה תוך מס' ימים עד אחרי החג.

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין יהושע פקס

מנהל הפורום: עורך דין יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.