תוקף איסור כניסה לישראל - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • סלבה סיניצין

  נשלח ע"יסלבה סיניצין 18:59, 19 בספטמבר 2014

  שלום, יש לי שאלה לגבי איסור כניסה לישראל- אדם ששהה בישראל בתור תייר החליט להשאר באופן לא חוקי כ-5 שנים. לפני חזרתו לאוקראינה, ארץ מוצאו ,נציגי בטחון בנתב"ג, אשר גילו את הנושא, אסרו עליו להכנס לארץ. השאלה שלי היא- איך ניתן לדעת לכמה שנים האיסור תקף, אם אותו האדם טען שלא קיבל שום מסמך המסביר את הנושא מנציגי הבטחון? מחלקת ההגירה של משרד הפנים הסבירה כי ניתן לברר את זה רק כשיגיע שוב לארץ- התשובה לא נראתה הגיונית מכיוון שאם יתגלה כי האיסור בתוקף, יוצא שאותו האדם ישלם על כרטיס טיסה בהלוך וחזור "סתם ככה". האם תוכלו לתת עצה בנושא זה? תודה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  10:59, 21 בספטמבר 2014

  שלום רב
  באופן מעשי הבחור לא יכול לחזור לישראל.. עם הגיעו לגבול פקידי ביקורת הגבולות יידעו כי שהה כתייר מעבר לאשרה שניתנה לו ויסרבו את כניסתו באופן רשמי (הוא יועבר לכליאה עד להרחקה ויכנס לרשימת המוגבלים).
  על מנת שיוכל להגיע לישראל יש להגיע בקשה מיוחדת מראש למשרד הפנים - מומלץ לפנות לייעוץ פרטני טרם הגשת הבקשה או ייצוג מלא במשרד הפנים אחרת סיכויי הכניסה שלו לישראל קלושים.
  בהצלחה ושנה טובה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.