• יוסי

  נשלח ע"ייוסי 21:14, 23 במאי 2015

  שלום דור פנק אני יתחיל ויספר קצת על עצמי אני בן 28 ויוליה בת 24 התחלנו ופתחנו תיק של חיים משותפים מלפני שנתיים. עברנו את כל התהליך של הצגת מסמכים לשכת קשר וראיון היו לי תיקים פתוחים במשטרה שלאחר מכן קיבלנו תשובה שבמידה ויהיה בכלא היא תצטרך לעזוב. קיבלנו את הויזה של הב1 לאחר מכן נסענו לאקוודור להתחתן ולטייל במשך חצי שנה שחזרנו הלכנו למשרד הפנים לשינוי של נשואי ולא חיים משותפים וזה עבר לבירור של חצי שנה לאחר מכן קבעו לנו פגישה למסמכים חדשים ולאחר מכן הראיון הגענו לתאריך של הראיון והראיון ממש היה ארוך וקשה ממש יצאתי משם מתוסכל מהשאלות למה לנו קנינו טבעות למה יוליה לא שינתה את שם משפחה למה לא עשינו מסיבה בישראל או באקוודור אני חושב חלק מהתחשובות לא נענו אותו הדבר . בגלל יש לי תיקים מב'ד היא אמרה ששוב צריך לבדוק גם אותם ולהגיע שוב עוד חודש אני מאוד מאוד מאוד פוחד !! יכולים לגרש לי אותה בגלל השימוע ? למרות שעבנרו כבר שימוע אחד ! במידה והיא מגורשת באמת יכולים לערער והצליח או שזה כמעט אבוד להיכנס איתם לבתי משפט מה שבטוח אני לא מתכון לוותר בחיים ואם אישתי מגורשת זה בעצם שגירשו אותי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  13:27, 25 במאי 2015

  שלום רב
  יש פה שני דברים שצריך לבדוק, אם יש מב"ד יש נוהל מיוחד בנושא וניתן לסרב בקשה רק אם צפוי מאסר בפועל בקרוב.
  אם לא מאמינים לקשר הזוגי זה כבר עניין רציני יותר.
  ממלץ לכם להגיע לייעוץ פרטני כדי שנבדוק את כל האפשרויות , כעו"ד אני יכול לבקש את העתק השימוע שנעשה לכם לבדוק אם היו אי התאמות בתשובות ולהעריך את הסיכויים.
  אנו פה לרשותך לכל שאלה או הבהרה נוספת
  דור

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.