כניסת תייר לארץ - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • רומי רפאל

  נשלח ע"ירומי רפאל 10:29, 13 באוגוסט 2015

  שלום רב ותודה לך על הפורום הנפלא הזה יש לי ידידה קרובה [לא בת זוג] כבת 50 מרוסיה שבקרה בארץ מספר פעמים בשנה האחרונה למספר שבועות והתארחה אצלי היא יצאה ונכנסה תמיד באופן חוקי לאחרונה שהתה כאן בחודשים יוני יולי למשך כ5 שבועות כעת ברצונה לבקר שוב בארץ לתקופת החגים ניסיתי ללא הצלחה לבדוק כיצד פועלת שיטת הויזת תייר-3 חודשים כל חצי שנה..איך וממתי מחשבים? בבדיקה שהגברת ערכה בשגרירות במוסקבה נאמר לה שסופרים מתחילת שנה קלנדרית חצאי שנה כלומר ינואר -יוני אוגוסט-דצמבר האם זה נכון.? מכיון שהמידע ברשת סותר ומבלבל ואין ברצוננו לגרום לסירוב כניסה בתודה ענקית מראש

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו״ד דור פנק,מנהל הפורום

  17:19, 18 באוגוסט 2015

  על מנת ללכת על בטוח גש ללשכה והזמן אותה מראש, אם מדובר בקשר זוגי או כוונה עתידית לחיות יחד בישראל מומלץ לפנות לייעוץ פרטני כאשר ניתן להסדיר המעמד לרבות אשרת עבודה עבורה ללא נישואין.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.