לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
טלי

החזר אגרת הוצאת דרכון ביומטרי חדש

שילמתי אגרה עבור הוצאת דרכון ביומטרי חדש. התברר לי שהדרכון הקיים (לא ביומטרי) תקף לעוד 6 שנים. מעוניינת לקבל החזר אגרת הוצאת דרכון חדש (155 שח) כיוון שאינו נדרש בשלב הזה.

נורית ליברמן

תשלום כפול עבור דרכון

מוחמד שחברי

עשיתי דרכון ביומטרי במשרד בנים ולא קבלתי אותו לפני שאני יצאתי לטיל ועשיתי אותו עוד פעם בבן גריון ושמעתי שמחזירים כסף למי שעשה דרכון ביומטרי בשדה טעופה בן גריון,נכון שהם מחזירים כסף?

מחאגנה אימן

אני חויבתי על דרכון על סכה155 בכרטיס אשראי על תעודת זהות בטעות שהיא לא שיכת לי אני רוצה החזר חיוב מאשרי

יאסין מוחמד

אני חויבתי מהכרטיס אשראי סך של 310 לחידוש 2 דרכונים וזה היה בטעות אני רוצה החזר חיוב מאשרי

שלי שולמית עובדיה

שלמתי אגרה עבור דרכון ביומטרי ואני רואה שעדיין יש לי תוקף בדרכון הקיים שלי לעוד כמה שנים מבקשת החזר

זרגרי

שלמתי בטעות אגרה עבור 2 דרכונים ומבקשת את השלום מחודש 7.18 למה כל כך הרבה זמן לקבל אמרו לי שיזכו אותי עברו שלושה חודשים אשמח שיחזרו אלי

יוסף אמין

לחזיר כספי 245 . שלמתי זה בטעות ב כרטיס אשראי

אופיר מגל

שילמתי אגרה עבור דרכון ביומטרי חדש והתברר לי שהדרכון הקיים תקף לעוד 6 שנים. מבקש החזר כספי בסך 155 ₪.מס' קבלה 79231689

יהושע פקס

טלי שלום, את יכולה להגיש בקשה להחזר כספי - בלינק הבא (אקספלורר בלבד) https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/getsequence.aspx?formtype=refund@mof.gov.il בברכה, עו"ד יהושע פקס

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום משרד הפנים