נמצא נחש בבית, לאחר תלונות רבות ואדישות מצד בעלת הבית - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
 • מאיה

  נשלח ע"ימאיה 21:52, 9 במאי 2016

  שלום. שכרתי בקתת עץ בצפון לשנה, בשטח פרטי במושב בצפון. כבר בהתחלה שמעתי רעשים מוזרים ושיתפתי את בעלת הבית, מצידה הכל חזר אלי באדישות. ראיתי נחש תינוק בגינה ושוב פעם אדישות הבנתי שאין צורך לעשות מזה עיניין, אלא שאז אמא שלי אמרה שאם יש תינוק כנראה שהאמא בסביבה, אמרתי לבעלת הבית. באחד הימים שאני והיא עמדנו על המרפסת עץ בבקתה שאותה אני שוכרת, שמענו רעש גדול מתחת לעץ, היא מיהרה לבעלה והסכימה שזה נחש, אלא שאז בעלה אמר עכברים, אז הם הזמינו מדביר לעכברים.. יומיים אחר כך או קצת יותר, באותו השבוע בדיוק ראיתי נחש אצלי בבית, מיותר לציין שזו הייתה טראומה עבורי, נלחצתי מאוד, הדלת הייתה נעולה, והתקשתי לפתוח את הדלת ולצאת החוצה, אבל יצאתי והשארתי את הדלת אחרי פתוחה.. פשוט ברחתי משם.. בעלת הבית מיד הזמינה לוכד, הלוכד לא לכד את הנחש, אך הפך לי את כל הבית, פשוט החריב לי אותו.. מאז אני לא נמצאת שם, כבר שבוע שאני ישנה בבית מלון, הגעתי עד אילת כדי למצוא לעצמי מקום לישון, אז אני עובדת דרך חברת כוח אדם ומקבלת מגורים שאצטרך לשלם עבורם. יצרתי שוב קשר עם בעלת הבית לאחר שדיברתי עם חברה והיא הוספיה , אם יש תינוק ויש אמא אז יש גם זכר, אבא, עלתה במוחי סברה, אולי קיים קן נחשים במקום. קראתי על נחשים ואני יודעת שהם יכולים להכנס מתחת לרעפים, אני יודעת שהבקתה שלי לא היחידה ששמעו בה רעשים, כי ביום שהיה לי נחש בבית, דייר שכן נוסף התלונן על רעשים בבקתה שלו. בעלת הבית מצידה, גם לאחר שראיתי נחש בבית, המשיכה להתעלם מהטענות שלי ולבדוק האם יש קן נחשים במקום. יותר לציין שאני במצב לא נוח, יצאתי מהבית, כל הדברים שלי נשארו שם, בלי בגדים, בלי כלום, אני עובדת וגרה במקום אחר, מנסה להחזיק עוד כוח שאין.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

  עו"ד תומר פרלמן,מנהל הפורום

  23:43, 16 במאי 2016

  שלום מאיה,
  אם שאלתך היא, האם עומדות לך עילות משפטיות כנגד בעלת הבית, מההתרשמות הראשונית מהמתואר על ידך, אלא אכן קיימות. בכל אופן יש לבחון את המצב בכללותו, בשלב זה את יכולה לנסות ולהעריך את הנזקים הכלכליים שנגרמו לך כתוצאה מאי התגוררות בנכס לרבות התשלום בגין אותם מגורים חלופיים. ולאחר מכן, לדרוש פיצוי בגין אותם הנזקים במסגרת ההליך המתאים.

  תוכן הודעה זו אינו מהווה יעוץ משפטי ואין להסתמך עליו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע