• 19 באוגוסט 2013

  סיום חוזה שכירות לפני הזמן

  לפני כשבועיים נגמרה שנת השכירות הראשונה. בעלי קיבל עבודה חדשה במרכז ואנו מעוניינים לסיים את החוזה כעת. בעת החתימה על חוזה השכירות נתבקשנו לתת לבעל הדירה שלושה חודשים אחרונים של השנה השנייה כך שהפקדנו בידו סכום של 7500 שק (שנכתבו בחוזה כ "סכום המהוה דמי שכירות בעבור שלושה חודשים אחרונים להסכם זה"). בנוסף יש לציין כי בעל הדירה אדם פדנט וקשה ואנו חוששים שכל אדם שנביא במקומנו לא יהיה לשביעות רצונו (כפי שכתוב בחוזה). שאלותיי: האם אנו יכולים לדרוש את הסכום ששילמנו בעת החתימה על החוזה מתוך הנחה כי לא נגור בדירה באותה תקופה (לא מצוין בחוזה מה קורה עם הכסף במידה ואנו יוצאים לפני תום מועד השכירות), כיצד נוכל להשכיר את הנכס לשוכר חלופי בלי שנגרר חודשים עקב גחמות של בעל הדירה (יש לציין כי לפנינו הדירה לא הושכרה במשך 10 חודשים וכן עברנו תחקיר מקיף ע"י בעל הנכס).

  19 באוגוסט 2013
 • 16 ביוני 2016

  שכירות הפרת חוזה

  שלום. אני בעלת דירה. החוזה ביני חשוכרים עד נובמבר. הם שלחו הודעה מעו"ד שברצונם לפנות הדירה בעוד חודש. היות ובעלי המאושפז בהטספיס על ערב גווי ביקש להעלות את שכר הדירה. אני הודעתי להם שהוא לא במצב תקין ושלא יתיחסו לדבריו . האם הם יכולים לבצע את הפרת החוזה

  16 ביוני 2016
 • 19 באוגוסט 2013

  סיום חוזה שכירות לפני הזמן

  השכרנו דירה לשנתיים בצפון

  19 באוגוסט 2013
  • 20 באוגוסט 2013

   סיום חוזה שכירות לפני הזמן

   שלום יעל
   הכל כפוף לחוזה שחתמתם ביניכם - אם יש לכם אפשרות יציאה לפני הזמן בהודעה מראש, אזי בעל הדירה יצטרך להחזיר לכם את התשלומים.
   אם אין זכות כזאת תהיו תלויים בגחמות של בעל הדירה ולנסות לרצותו ע"מ לסיים את השכירות לפני המועד.
   בהצלחה,
   www.behore.co.il

   20 באוגוסט 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?