סיום מגורים בדירה שכורה ללא חוזה - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
  • ניב

נשלח ע"יניב 13:12, 14 בספטמבר 2014

שלום, לפני שנתיים ו3 חודשים נכנסתי לדירה שכורה. בעת הכניסה, חתמתי על חוזה למשך שנתיים (ללא שום אפשרות יציאה). בתום השנתיים של חוזה השכירות, אמרתי לבעל הדירה שאני מעוניין לגור בדירה עוד 3 חודשים. הוא אמר לי בתגובה שאצלו עושים חוזים לשנה ולא פחות, ושאחרי 3 חודשים כשארצה לצאת, אוכל למצוא דייר אחר ולעזוב את הדירה. נתתי לו צ'קים ל12 חודשים, אבל לא חתמנו על חוזה חדש. כעת, עברו 3 חודשים. בזמן הזה ניסיתי במאמץ רב למצוא שוכר מחליף, אך עד כה ללא הצלחה. האם אני חייב להמשיך לשלם לו למשך כל התקופה עד שאמצא מחליף, גם בהינתן שאין לנו כל חוזה? תודה

השב
  • 11:05, 16 בספטמבר 2014

שלום רב
    אם נתת לו 12 שיקים וסיכמת איתו על כך - אין לך ברירה אלא לכבד את מילתך..
    בהצלחה,

תגובה
  • 11:24, 16 בספטמבר 2014

קודם כל תודה. אין משמעות לכך שאין לנו שום חוזה? ואם כך, באלו תנאים בעצם אני צריך למצוא מחליף בהינתן שאין לנו חוזה? אני שואל כי הוא רוצה שהשוכר החדש ישלם 10% יותר ממני. בהינתן שאין לנו חוזה, מותר לו לדרוש דבר כזה?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע