ביטול עיקולים - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • פבלו

  נשלח ע"יפבלו 10:07, 28 ביולי 2013

  היה לי חוב על מזונות. שילמתי את כל הסכום ואני מגלה שהעיקולים לא מייד מתבטלים. יש לי בעוד שבועיים נסיעת עבטדה חשובה ואני צריל ביטול עיקול יציאה לחול בדחיפות וגם ביטול עיקולים על קרן השתלמות כי בניתי עליו כדי להחזיר לאנשים שהילוו לי כסף ועכשיו אני רואה שזה יכול לקחת עד חודש!!!!. יש מצב שלא יאשרו לי את ביטול העיקולים? יש אפשרות לזרז את החלטה הרשם? תודה.

  השב
 • 14:38, 28 ביולי 2013

  פבלו שלום
  יש אפשרות להגיש בקשה דחופה, ובמידה ומדובר בהליך בית משפט, יש להגיש בקשה לדיון דחוף במהלך הפגרה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.